Autor Téma: Fredyfiren Fury War 6.1  (Přečteno 1920 krát)

Fredyfiren

  • Host
Fredyfiren Fury War 6.1
« kdy: Srpen 23, 2014, 06:42:50 dopoledne »
1. Nick:Fredyfiren

2. Věk:19

3. Rasa - Class:
Orcčice Warrior

4. Profese:
Eng Min

5. Talenty Main/Off (+přiložit link na armory primárních talentů):
Fury http://armory.project-nemesis.cz/character-talents.xml?r=Anathema&cn=Fredyfiren
ARMS

6. Screen celého UI, Equipu a main statů: (unbuffed samozřejmě):
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t31.0-8/10547860_944713475545675_5254635709768885146_o.jpg

7. Mluvíte na TS když je potřeba?
 Když zrovna malá nespí...

8. Hrací čas (např. Po-Čt 17-22; Pa-Ne 15:00):
To je složitější pracuju Ranní Noční Odpolední tak přez raní a noční co jsem se koukal na raid time bych mohl teměř bez problemů ale ten jeden týden bych prostě nemohl no

9. Jak dlouho hraješ za tuto class/spec?
ježiš strašně dlouho od 2.4.2

10. Seznam Altů:
Lightseras (holy/prot)

11. Máte slain LK 10n/10hc/25n/25hc?
25n mám
 
12. Máte slain RS 10n/10hc 25n/25hc?
10n 25n
                     
13. Seznam předchozích guild (nejlépe s délkou působení)
 nemám tušení je to rok co jsem nehrál a ted se vracím... vím že jsem byl v nobodies od založení do doby co mě vyhodily (necelí půlrok) kvuli nedorozumění... ohledně shardů... prostě jsem došel s nějakým návrhem který byl okamžitě zamítnut aniž by byl pochopen a se stoupajícím egem mě bylo řečeno že budu vyhozen aniž bych svůj návrh měl vůbec šanci vysvětlit

14. Důvody odchodů (navazující na bod č.13):
to je tuším už v bodu nahoře

15. Proč chceš k nám a co od toho očekáváš?
znám prcku a bavil jsem se s jedním vaším členem nevím kam jít a chci jít do nějaké kvalitníguldy kde můžu prispívat já svíma zkušenostma a kde kolem mě nebude banda trotlů

16. Je v našich řadách někdo, koho znáš a mohl by se za tebe případně přimluvit nebo zaručit?
těžko říct hodně lidí mě tu znalo někdo kdo byl v pohod mě znal jako v pohodě srandovního kluka kterej celkem dobře točí.. a ti druzí co byli na mě hnusní nebo se povyšovali mě znaj jako pěknýho zm*da

17. FPS a Latency při encounteru (Lord Marrowgar 25n/25HC): nemám tušení ale problém jsem stím vůbec neměl celou dobu jedu na full a fps se pohybuje nad 50 jinak internet mám skvělí a latency mám velký jen když má chybu server

rooney

  • Member
  • *
  • Příspěvků: 23
  • Glory Glory Man UNITED
    • Zobrazit profil
Re:Fredyfiren Fury War 6.1
« Odpověď #1 kdy: Srpen 23, 2014, 07:09:39 dopoledne »
PROTI nezlob se, ale myslím, že warů máme dost -->nábor warů closed...jinak doufám ze ten herkuml je sranda a ty bindy e r f taky ostré, ale proti gustu.... :D

Fredyfiren

  • Host
Re:Fredyfiren Fury War 6.1
« Odpověď #2 kdy: Srpen 23, 2014, 07:48:17 dopoledne »
Nevím co máš proti mým bindům mě tak prostě vyhovují a budu se za ně bít a i po roce co jsem se vrátil a lognul rdf tak jsem fungoval uplně normálně prostě to mám tak zažité co dělá který tlačítko... jinak trinkety rád si nechám poradit v baglu mám už jen banner of victori a nějakej důvod muselo mít že mám token důkladně to proskoumám a dám vědět díky za upozornění a za názor kdyby sis ešte něčeho všim že je blbě tak mě pozorni budu rád a provedu analízu ;-) + ktomu že máte hodně warů tak ylo tam psaný že s dobrým gearem můžu napsat pozvánku... + jeslti si čet tak tu prostě jeden až dva týdny v měsíci nebudu kvuli práci...

rooney

  • Member
  • *
  • Příspěvků: 23
  • Glory Glory Man UNITED
    • Zobrazit profil
Re:Fredyfiren Fury War 6.1
« Odpověď #3 kdy: Srpen 23, 2014, 08:18:21 dopoledne »
jestli mas banner tak ten token urcite vymen...arpen>str>crit>haste...Q a E nvm no ty nikdy nepotrebujes ukrok do strany?...ale jinak tvuj gear a zkusenost s HC instancemi mi prijde nedostatecny na prijeti pres closed nabor...ale je to jen muj nazor, treba budou mit ostatni jiny...GL  :)

Fredyfiren

  • Host
Re:Fredyfiren Fury War 6.1
« Odpověď #4 kdy: Srpen 23, 2014, 08:57:28 dopoledne »
ldyý potřebuju ukrok do stran zmáčknu pravé na mouse a bud A nebo D ;-) opraveno https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/s526x296/10574320_944819532201736_686727147544664529_n.jpg?oh=f1f6bc835e07cc42eaab0f9b300b5e72&oe=5467E05A
taktiky znám všechny to že nemám slain je jenom odraz guild ve kterých jsem šaškoval

Carressa

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 57
    • Zobrazit profil
Re:Fredyfiren Fury War 6.1
« Odpověď #5 kdy: Srpen 23, 2014, 10:35:31 dopoledne »
Rooney, vyčítať niekomu bindy za E, R,F je pri najmenšiom trápne.. E ani R pri pohybe nepotrebuješ..( aj ked ty zrejme áno )..

ale späť k prihláške, nemyslim si, že warriorov potrebujeme., v súčasnosti máme na r1 viac než dosť warriorov a o r2 ani nevravím, každý druhý človek sa hlási za wara a na r2 mame prihlasených 6 warriorov... takže za mňa PROTI.

rooney

  • Member
  • *
  • Příspěvků: 23
  • Glory Glory Man UNITED
    • Zobrazit profil
Re:Fredyfiren Fury War 6.1
« Odpověď #6 kdy: Srpen 23, 2014, 10:41:27 dopoledne »
Rooney, vyčítať niekomu bindy za E, R,F je pri najmenšiom trápne.. E ani R pri pohybe nepotrebuješ..( aj ked ty zrejme áno )..


zrejme necitis rozdil mezi otazkou a vycitkou...pouze jsem se zeptal, nikoli vycital, tak klid....a ano pomoci Q a E se pohybuju v shadow fazi na 25hc, takze pardon ze nejsem diskant a potrebuju to k pohybu :-)

Brummqt

  • Azgala
  • Registered users
  • ******
  • Příspěvků: 138
    • Zobrazit profil
Re:Fredyfiren Fury War 6.1
« Odpověď #7 kdy: Srpen 23, 2014, 10:52:21 dopoledne »
No jakoze nwm co hrotite na screenu vse potrebny vidim herkuml je picovina gear je bohuzel jen na urovni icc25n ale asi bych ho chtel videt na TR no nechci byt zlej ale po minulym RSku bych nejradsi warriory odpalil primo do slunce ;)

Kvetoslav

  • Class Leaders
  • ***
  • Příspěvků: 58
    • Zobrazit profil
Re:Fredyfiren Fury War 6.1
« Odpověď #8 kdy: Srpen 23, 2014, 11:36:55 dopoledne »
Chybí mi tam makro na Shield Wall, profky 1/2, jinak bindy v klidu, basic staty rovněž, ale máš strašně málo critu to je však pochopitelný, když máš jen 1 agi doplněk a s odřenýma ušima ArpCap. Herkumi tady může jet jen Elki, jsou daleko lepší možnosti. Nelob se ale musím být Proti... warrů je jak maku, na RS bohatě stačí jeden a na ICC se jich hlásí víc než dost (3-5) a obávám se, že bys nebyl konkurenceschopný. Jen 1 alt taky není zrovna výhra, ale za to nemůžu nikoho hanět, každý jsme na tom časově jinak.

Hotwing

  • Member
  • *
  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:Fredyfiren Fury War 6.1
« Odpověď #9 kdy: Srpen 23, 2014, 01:04:02 odpoledne »
Sry kámo ale PROTI, eq nic moc, warů je tři prdele...
PS: Jak tu někdo psal, místo herkuml si dropni Banneru.. já jí měl rok a půl něž mi padlo dbw :DDD
« Poslední změna: Srpen 23, 2014, 01:05:41 odpoledne od Hotwing »

''Fight with Honor... Human''

Divinetouch

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 73
    • Zobrazit profil
Re:Fredyfiren Fury War 6.1
« Odpověď #10 kdy: Srpen 23, 2014, 03:36:01 odpoledne »
Jak říkají kluci warů máme hodně.Ale na druhou stranu máš toho paladina a s nim by jsi měl větší šance =).

vynish

  • Host
Re:Fredyfiren Fury War 6.1
« Odpověď #11 kdy: Srpen 23, 2014, 05:24:29 odpoledne »
Jen pro info :D Druhej screen tam je banner :D hodně lidí na ty další screeny koukaj :D Co se týče tý přihlášky sám jsem mu řekl ať to zkusí. On si to alespoň zkusí.

Fredyfiren

  • Host
Re:Fredyfiren Fury War 6.1
« Odpověď #12 kdy: Srpen 23, 2014, 05:54:05 odpoledne »
pohodička banneru už tam mám to že mám arp cap s odřenýma ušima mě nějak netrápí alespon nemam overcap.. jasný tak warrů máte hodně no co se dá dělat za palu se hlásit nechci zas tolik času nemám..... stejně chybí mě 6 shardů do shm a vy beztak nějakej pořadnýk máte tak by zase byli neschody tak třeba někdy jindy každopádně TR bych rád postoupil i když byste mě nepřijali :D

Fooxi

  • Member
  • *
  • Příspěvků: 128
    • Zobrazit profil
Re:Fredyfiren Fury War 6.1
« Odpověď #13 kdy: Srpen 23, 2014, 07:13:55 odpoledne »
Sorry chlape.... ale PROTI warom mame dostatok a podla mna by si sa pri nich stracal v Dps.... A ten eq celkom podpriemenry

Irsia

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 173
    • Zobrazit profil
Re:Fredyfiren Fury War 6.1
« Odpověď #14 kdy: Srpen 24, 2014, 12:04:49 dopoledne »
Proti , waru je moc  další netřeba


Nikdy nedostaneš druhou šanci udělat první dojem.