Autor Téma: Luxray - Rogue/Combat  (Přečteno 1254 krát)

Kingi

  • Host
Luxray - Rogue/Combat
« kdy: Prosinec 04, 2014, 04:33:41 odpoledne »
1. Nick: Luxray

2. Věk: 21

3. Rasa - Class: undead - Rogue

4. Profese: Mining/JWC

5. Talenty Main/Off (+přiložit link na armory primárních talentů): Combat PVE / Assa PvP
http://armory.project-nemesis.cz/character-sheet.xml?r=Anathema&cn=Luxray
6. Screen celého UI, Equipu a main statů: (unbuffed samozřejmě):
http://www.imgup.cz/image/nJs
7. Mluvíte na TS když je potřeba?
yep, np
8. Hrací čas (např. Po-Čt 17-22; Pa-Ne 15:00):
záleží jak si domluvím směny :D ale na raidy si čas udělám
9. Jak dlouho hraješ za tuto class/spec?
už ani nwm, 4 roky?
10. Seznam Altů:
Kralk (SV hunt 5,5 K GS)
11. Máte slain LK 10n/10hc/25n/25hc?
A/N/A/N
12. Máte slain RS 10n/10hc 25n/25hc?
N/N/A/N                     
13. Seznam předchozích guild (nejlépe s délkou působení)
WarMachines
14. Důvody odchodů (navazující na bod č.12):
honiči DPS, co neuměli odejít stranou s Defailem, protože by přišli o dmg?? zhruba tak, znechutili mi WoW natolik, že jsem si musel dát pauzu :-/
15. Proč chceš k nám a co od toho očekáváš?
očekávám seriózní přístup, aby se newipovalo kvůli pí*ovinám a aby se raid startoval v určenou hodinu a ne o 2 hodiny později...
16. Je v našich řadách někdo, koho znáš a mohl by se za tebe případně přimluvit nebo zaručit?
Nogyf - hraju s ním už od TBC
17. FPS a Latency při encounteru (Lord Marrowgar 25n/25HC):
FPS 30, Latency 25

Aiw

  • Member
  • *
  • Příspěvků: 54
    • Zobrazit profil
Re:Luxray - Rogue/Combat
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 04, 2014, 05:01:35 odpoledne »
Rogunam nerozumím, ale třeba PRO. Ačkoliv by to chtělo jinou profku nez mining, ta stamina ti moc nepomůže.

Luxanna

  • Host
Re:Luxray - Rogue/Combat
« Odpověď #2 kdy: Prosinec 04, 2014, 08:30:56 odpoledne »
Za ten nick proti ještě by si lidi mysleli že jsi můj alt ... -_-

Kingi

  • Host
Re:Luxray - Rogue/Combat
« Odpověď #3 kdy: Prosinec 04, 2014, 08:45:27 odpoledne »
Za ten nick proti ještě by si lidi mysleli že jsi můj alt ... -_-

to je legitimni duvod mno :D

Irsia

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 173
    • Zobrazit profil
Re:Luxray - Rogue/Combat
« Odpověď #4 kdy: Prosinec 04, 2014, 10:30:58 odpoledne »
rogunku sem na raidech uz dlouho nevidel , jen se mi nejak nezda ten mining .60 stamky je ti do pve opravdu totalne k ničemu na dpsku ..nejsi tank abys mel veci co davaj stamku kdyz muzou dat neco uzitecnejsiho...a nikde na baru nevidim potiony (nepocitam ten na HP)


Nikdy nedostaneš druhou šanci udělat první dojem.

Kingi

  • Host
Re:Luxray - Rogue/Combat
« Odpověď #5 kdy: Prosinec 06, 2014, 03:41:56 odpoledne »
bonusy z profek budu resit az budu finalizovat BIS eq, ted mi je opravdu vicemene jedno jestli budu +60 stam nebo + 40 attack power... lol -_-

spis bych byl rad aby se tohle uz doresilo, ptze mam rad kdyz guildy chtej po lidech prihlasky, ktery pak vubec neresi :D

Irsia

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 173
    • Zobrazit profil
Re:Luxray - Rogue/Combat
« Odpověď #6 kdy: Prosinec 07, 2014, 01:08:01 dopoledne »
nu tak zkusíme te na test raidu a uvidíme co předvedeš, pristi sobota 25 normal nebo ctvrtek 25 HC .oboje 19:00 .dej vedet ktery cas ti vyhovuje


Nikdy nedostaneš druhou šanci udělat první dojem.

Manovar

  • Member
  • *
  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:Luxray - Rogue/Combat
« Odpověď #7 kdy: Prosinec 07, 2014, 11:08:14 dopoledne »
nevidím kolko armor pene, čo tak trinket s toch si zohnat by nebolo zlé, a neviem nevidím setovky? či mi to blbnú armory

Kingi

  • Host
Re:Luxray - Rogue/Combat
« Odpověď #8 kdy: Prosinec 07, 2014, 01:22:05 odpoledne »
sobota 19:00 by měla být ok

ArP mám něco málo přes 1000 a mám 4/5 (bez rukavic), chybí mi ale ještě 1 marka normálová
Trinkety jsou problém mno, ale Banner z TOCHka mi moc nepomůže teda :) to chce konečně DBW nebo šupinu -_-

Pagáč

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 230
    • Zobrazit profil
Re:Luxray - Rogue/Combat
« Odpověď #9 kdy: Prosinec 08, 2014, 09:34:33 dopoledne »
niekto ma aj realny zivot, takze čakať na vyjadrenia je tvoja psia povinnost ako ZAUJEMCU. Baner ti nepomoze?cca 120 armpen + 1000 niečo atp ti určite len pomoze, ork by bol tiez lepsi(+.atp racialka) Kazdy +dmg je do pve ZÁKLAD. Mining uplny trash takze prerobiť. Čakať na dbw alebo supinu pre teba nema moc velky význam(ked sa este len rieši tvoje prijatie)... Aj tak sa k nim tak skoro nedostanes (EP/GP). Pofarmi baner,zmen ten minig. Z takychto maličkosti vyťažis dosť. Radsej si nehas +.stam na ukor atp lebo chceš čakať na high end gear co myslis ze si BiS spravis hneď? Po 4 rokoch hrania by som čakal viac... Len tymito 4 vecami co som napísal získas vyhodu do openu,+arm pen ktory ti chýba a atp. Vytaz co najviac z lahko dostupnych rieseni Ostatne veci su otazka času.
« Poslední změna: Prosinec 08, 2014, 10:00:46 dopoledne od Pagáč »


CL for *HOLY*FERAL*DISCO*RESTO*

-=Každý boj sa dá vyhrať, ak si zvolíš správnu zbraň=-

Kingi

  • Host
Re:Luxray - Rogue/Combat
« Odpověď #10 kdy: Prosinec 08, 2014, 03:22:54 odpoledne »
Ano, někdo má i reálný život, proto nemám hafo altů, kde bych mohl mít ten Mining na těžení materiálů (což je i ten důvod proč Mining stále mám, abych si měl jak jednodušše vydělávat goldy -_-)

Ne každej jede všechno pro PVE. Já si rád zahraju i PvP, kde má raciálka Undeada má mnohem větší value než raciálka Orca v PVE.

Banner myslím dává +/- 80, což je sice stále dost, ale jelikož mám škorpióna z FOSka, který mě tak či tak hodí trochu overcap. Proto si myslím, že Banner mi zas tolik nepomůže. A kdybych se měl rozhodnout mezi 78% ArP a 100% (při škorpion procu), tak mám jasnou volbu.

Každopádně děkuji za tvoji konstruktivní kritiku. Neříkám, že nemáš pravdu, jen říkám, že mám své důvody pro svá rozhodnutí.

Irsia

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 173
    • Zobrazit profil
Re:Luxray - Rogue/Combat
« Odpověď #11 kdy: Prosinec 08, 2014, 05:43:52 odpoledne »
Citace
kde bych mohl mít ten Mining na těžení materiálů
jwc na který si ty mineraly potřeboval uz mas hotový ne? tak nevidím duvod nadale ten mining mít  goldy se daj vydelat i bez miningu. kazda profka  dobře vydelava kdyz clovek vi jak na to


Nikdy nedostaneš druhou šanci udělat první dojem.

Xanin

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 74
    • Zobrazit profil
Re:Luxray - Rogue/Combat
« Odpověď #12 kdy: Prosinec 14, 2014, 01:07:58 odpoledne »
Ahoj Luxray,

bohužel jsem včera na Tebe v raidu nedával pozor, ale pár slov Ti napíši.

Celkově... talenty dobré, Major Glyphy v pořádku a gear taky nevypadá špatně a určitě víš co by jsi měl vyměnit.
Co mě zarazilo bylo Tvé UI. Bindy máš to je v pořádku, ale dalo mi práci najít například Slice and Dice :) Doufám, že ho nemáš mimo jen tak pro okrasu a že ho používáš :)

Jinak si nepamatuji, že by s tebou v raidu byl nějaký problém.
DPS metr mi zůstal z LK, takže...
Celkový dmg není nejlepší, ale poslední jsi taky nebyl :)
800k dmg do Spiritů mi přijde málo, jako Combat by jsi je měl topovat. A 45k do Valkýr? To je třeba věc kterou nechápu, ty nemusíš odbíhat na Defile a bát se, že ho hodíš pod ně, takže si můžeš v klidu dmgovat.
A řekl bych, že neumíš správně využívat Blade Flurry, podle mého je lepší si počkat když je ho třeba a využiješ ho na 100%, než ho odpalovat kdy chceš.

A jelikož jsem zastáncem, že Combat roguna má být v každém raidu, tak bych byl PRO. Aktivně tu za ni nikdo raidy nechodí.

                          Class Leader - Druid, Rogue


Pagáč

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 230
    • Zobrazit profil
Re:Luxray - Rogue/Combat
« Odpověď #13 kdy: Prosinec 14, 2014, 08:26:37 odpoledne »
Nehovorim ze mas hrát len PvP ale ze sa mas rozhodnut co je tvoja priorita a pod la toho skládat build a vybrat si class. SME PvE guilda do ktorej sa hlasis takže o PvP sa tu bavit vůbec nebudeme. Stále si stojím za tým co som vracel dorob profku porozmyslaj aké jednoduché riesenia ta mozu boostnut. Hlásit sa do PvE guildy a obhajovat si tu věci které v PvE nemají využitie mi nedává zmysel. Sry ze reaguje az teraz no nemám momentálně PC a z casom to též není nic moc teraz cez sviatocne obdobie.


CL for *HOLY*FERAL*DISCO*RESTO*

-=Každý boj sa dá vyhrať, ak si zvolíš správnu zbraň=-

Kingi

  • Host
Re:Luxray - Rogue/Combat
« Odpověď #14 kdy: Prosinec 15, 2014, 10:05:19 dopoledne »
Slice and Dice mam neustale nahozene, to je zaklad ;-) i kdyz to mam v action baru daleko, tak nabindovane to mam na 'V', takze to je bez problemu.

S Blade Flurry budes mit pravdu. Tam popravde nevim, jak ho nejlepe vyuzivat, takze v tomhle smeru ocenim radu :)