Autor Téma: Luxanna - DK / Frost - Unholy  (Přečteno 1088 krát)

Kuba

  • Host
Luxanna - DK / Frost - Unholy
« kdy: Březen 30, 2014, 05:41:40 odpoledne »
1. Nick: Luxanna
 
2. Věk: 15 let

3. Rasa - Class: Orkyně - DK

4. Profese: JWC 221/450 nejsou goldy... TAILORING 450/450

5. Talenty Main/Off (+přiložit link na armory primárních talentů): Nemám main používám co je třeba. Ale spíše hraju za Frosta.. http://armory.project-nemesis.cz/character-sheet.xml?r=Anathema&cn=Luxanna

6. Screen celého UI, Equipu a main statů: (unbuffed samozřejmě): Předem se omlouvám ale nejde mi na žádné stránce uploadnout obrázek ve formátu BMP nevím jestli je to internetem tady ale dodám je co nejdříve to půjde :)

7. Mluvíte na TS když je potřeba? Jsem ukecanej... Takže jo.

8. Hrací čas (např. Po-Čt 17-22; Pa-Ne 15:00): Nemám problém si odpoledne udělat čas když je to potřeba.

9. Jak dlouho hraješ za tuto class/spec? Už to bude rok.

10. Seznam Altů: Není potřeba nic vypisovat hraju jenom DK protože mě baví a zbytek altů je na Alianci.

11. Máte slain LK 10n/10hc/25n/25hc? Vše.

12. Seznam předchozích guild (nejlépe s délkou působení) Horda = -

13. Důvody odchodů (navazující na bod č.12): Nebavilo mě to na Alianci.

14. Proč chceš k nám a co od toho očekáváš? Chci na raidy na kterých tomu lidé rozumí.

15. Je v našich řadách někdo, koho znáš a mohl by se za tebe případně přimluvit nebo zaručit? Nepotřebuju nikoho kdo se za mě zaručí.

16. FPS a Latency při encounteru (Lord Marrowgar 25n/25HC): 30-35 Latency bez problému.

Pozn.: Jsem v lázních a domů se vracím až kolem 7.dubna do té doby nemůžu chodit na raidy ani podobné věci protože wifi tu stojí za vyliž p**el, ano tento výraz se pro to hodí.

Poppop

  • Member
  • *
  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
Re:Luxanna - DK / Frost - Unholy
« Odpověď #1 kdy: Březen 30, 2014, 05:43:56 odpoledne »
já jsem PRO. equip ujde a Dkček už zas není tolik...

Pagáč

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 230
    • Zobrazit profil
Re:Luxanna - DK / Frost - Unholy
« Odpověď #2 kdy: Březen 30, 2014, 05:50:26 odpoledne »
pope dk neni tolik ? na R1 4 dk kazdy raid kam ho asi chces narvat ? ako DK pekne ale bude mu stacit ked pocas R1 bude afkovat v og o.O ?


CL for *HOLY*FERAL*DISCO*RESTO*

-=Každý boj sa dá vyhrať, ak si zvolíš správnu zbraň=-

Poppop

  • Member
  • *
  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
Re:Luxanna - DK / Frost - Unholy
« Odpověď #3 kdy: Březen 30, 2014, 05:53:40 odpoledne »
no jasný máš tam blood a 2x unholy... a cornitos hraje občas

Pagáč

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 230
    • Zobrazit profil
Re:Luxanna - DK / Frost - Unholy
« Odpověď #4 kdy: Březen 30, 2014, 05:59:18 odpoledne »
mas tam blood knizekrala UH reve Cornita a Krejczyka FRost + sme nabrali dalsie 2 DK.a na R1 mas tieti DK pravidelne a jako dalsie dk ?. podla mna sa na R1 nedostane a bolo by skoda aby tu bol na okrasu. Gear ma v pohodicke rozumie tomu neni to otom ze si myslim ze to hra zle to NIE len myslim ze ho proste nemame ako zapojit. thats all neber to v zlom luxi.


CL for *HOLY*FERAL*DISCO*RESTO*

-=Každý boj sa dá vyhrať, ak si zvolíš správnu zbraň=-

Kuba

  • Host
Re:Luxanna - DK / Frost - Unholy
« Odpověď #5 kdy: Březen 30, 2014, 06:01:11 odpoledne »
Nó jo no .. Chápu :-/ Mě by to ani tak nevadilo, bych se zůčastnil kdyby to bylo možné :-D

Fas(z)ly

  • Host
Re:Luxanna - DK / Frost - Unholy
« Odpověď #6 kdy: Březen 30, 2014, 06:06:30 odpoledne »
Hmm .. i když je DK moc jednoho bych ještě i možná vzal .. Dobrý člověk se jen tak někde neztratí :D

Ale bez screenu to asi nepujde.
Dodej screen pak budem pokračovat..

Kuba

  • Host
Re:Luxanna - DK / Frost - Unholy
« Odpověď #7 kdy: Březen 30, 2014, 06:16:10 odpoledne »
Povedlo se mi to Frost UI http://prntscr.com/35hvns
                        Unholy UI http://prntscr.com/35hwgk

Krejczy

  • Příspěvků: 88
    • Zobrazit profil
Re:Luxanna - DK / Frost - Unholy
« Odpověď #8 kdy: Březen 31, 2014, 07:54:43 dopoledne »
Já ti PRO nedám... ve frostu máš hitu jako kráva... v unholy je hit lepší ale 30 expertise je na hovno..
Nedodělaná profka... to že nejsou goldy neberu jako odpověd, pro to proč sis to před podáním přihlášky nedodělal.
A u aliance nejsou žádný guildy nebo proč nic nevypisuješ když máš otázku na bývalou guildu?
Srovnej si staty pak se hlaš... zatim PROTI

Revenget

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 58
    • Zobrazit profil
Re:Luxanna - DK / Frost - Unholy
« Odpověď #9 kdy: Březen 31, 2014, 09:03:56 dopoledne »
Já Ti říkal, že máš moc hitu, Luxxi ...


                                    Class Leader - Death Knight  NOOB as fck

Kuba

  • Host
Re:Luxanna - DK / Frost - Unholy
« Odpověď #10 kdy: Březen 31, 2014, 09:24:06 dopoledne »
U Aliance to byla jediná guilda která mě akorát tak pomlouvala a nic jinýho ani do očí to člověku neřekli a nakonec se rozpadli. R.I.P Idiots of Brumla ( Crusaders of Brumla )

Kuba

  • Host
Re:Luxanna - DK / Frost - Unholy
« Odpověď #11 kdy: Březen 31, 2014, 09:27:39 dopoledne »
K těm dalším věcem jako problémy s hitem.. Hit u Frost DK má být něco kolem 300-350 to že mám 362 neznamená že missuju jako prase pokud mám pod 380 tak je to ještě dost v pohodě.
A u Expertisu, jsme na Anathemě tady toto skoro nemá význam řešit :)

Revenget

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 58
    • Zobrazit profil
Re:Luxanna - DK / Frost - Unholy
« Odpověď #12 kdy: Březen 31, 2014, 09:36:03 dopoledne »
No, jestli se díváš, jaký státy mají být na offiku, tak si moc nepomůžeš.. Zkus se zařídit podle Anathemy  ;)


                                    Class Leader - Death Knight  NOOB as fck

Pagáč

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 230
    • Zobrazit profil
Re:Luxanna - DK / Frost - Unholy
« Odpověď #13 kdy: Březen 31, 2014, 11:07:34 dopoledne »
prave ze sme na AN tak nema zmysel mat 30 EXP a 360 hitu. pokial sa nemylim ti bohate staci 260 hitu a ne 360 ako si uviedol to aj ja na altovy co ma EQ pobrany z WR mam tie staty vyvazenejsie. kazdopadne dk neni moj obor tak to nechavam na inych ale suhlasim z Krejczym + dk mame docela dost a nemyslim ze nutne potrebujeme dalsie.a k tym profkam za rok si nemal moznost dorobit profku ? nepotrebujes nutne Goldy staci mat alta zo suport profkou a ide to jak nic aj bez nich :)  Chees ;D
« Poslední změna: Březen 31, 2014, 11:10:14 dopoledne od Noraline »


CL for *HOLY*FERAL*DISCO*RESTO*

-=Každý boj sa dá vyhrať, ak si zvolíš správnu zbraň=-

Kuba

  • Host
Re:Luxanna - DK / Frost - Unholy
« Odpověď #14 kdy: Březen 31, 2014, 02:17:26 odpoledne »
Byl jsem 2 měsíce neaktivní takže jsem neměl moc jak dělat tu profku protože jsem si ji začal dělat asi týden před moji neaktivitou... Ano chápu DK máte moc, hit a podobně bohužel nemám jak vyladit ale vím kterými itemy by to šlo, nemám guildu ani tu nikoho moc neznám kde bych si ty itemy zařidil... Rád bych se stal vaším členem a bylo mi ctí ale prostě nedokážu si asi bez vaší pomoci vyladit ty staty. Jelikož solovat ICC25HC se bohužel nedá :D