Autor Téma: Fredyfiren Fury War 6.1  (Přečteno 1895 krát)

Bloody

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 1592
    • Zobrazit profil
Re:Fredyfiren Fury War 6.1
« Odpověď #15 kdy: Srpen 24, 2014, 12:39:36 dopoledne »
PRO na Test Raidíček :D

Kvetoslav

  • Class Leaders
  • ***
  • Příspěvků: 58
    • Zobrazit profil
Re:Fredyfiren Fury War 6.1
« Odpověď #16 kdy: Srpen 24, 2014, 09:11:02 dopoledne »
Myslel jsem to tak, že máš cap až s full arp sockety a tudíž nemůžeš socketovat str+crit a proto máš trochu poméně critu :) Hmmm ano shardy, už vím proč jsi mi tak povědomý: (viz. předposlední post) http://forum.rapidevolution.cz/viewtopic.php?f=5&t=2293&hilit=fredyfiren.
Citace
prostě jsem došel s nějakým návrhem který byl okamžitě zamítnut aniž by byl pochopen a se stoupajícím egem mě bylo řečeno že budu vyhozen aniž bych svůj návrh měl vůbec šanci vysvětlit
Pokud to chápu dobře, chtěl jsi do rapidu, dobrat shardy a pak zpátky do NB?
« Poslední změna: Srpen 24, 2014, 09:14:39 dopoledne od Kvetoslav »

Elkibro

  • Member
  • *
  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:Fredyfiren Fury War 6.1
« Odpověď #17 kdy: Srpen 24, 2014, 12:06:16 odpoledne »
Za mě proti warrioru je dost a dalši by se už na raidy neuplatnil.

Fredyfiren

  • Host
Re:Fredyfiren Fury War 6.1
« Odpověď #18 kdy: Srpen 25, 2014, 02:45:22 dopoledne »
je mě uplně jedno co si myslíš shm už mám a je trapne si myslet že kvuli 6ti shardům chci do guildy to dám na dvou world raidech :P takže trapas... to že ze mě antiswot udělal kretena a jarynek zloděje ad vám vysvětlí irsia to cele je jeho vina... protože jeho nechapavej mozeček má velký ego a rád si domýšlí jen aby měl pravdu ;-) ale to už asi víte sami jinak byl jsem v guildě která byla před nobodies až do jejiho rozpadu (jmeno si fakt nepamatuju) a nasledneho utvoření guildy nobodies kde jsem byl taky dost dlouhou dobu a jestli mě někdy napadlo leavnout tak kvuli irsimu a rufovi shardy mám v piči ty jsem si moh vzít kdykoliv na worldu... neodešel jsem byl jsem sprostě vyhozen aniž bych mohl někomu vysvětlit co se vlastně mezi mnou a irsiou stalo... a když napíšu že by byli neschody kvuli 6ti shardům tak to myslím že s je vezmu na worldu pak můžu řešit guildu... a Testraidy mám rád protože s rád předvádím a poznávám nové lidi :P

Fredyfiren

  • Host
Re:Fredyfiren Fury War 6.1
« Odpověď #19 kdy: Srpen 25, 2014, 02:47:40 dopoledne »
Pokud to chápu dobře, chtěl jsi do rapidu, dobrat shardy a pak zpátky do NB?

Ne byl jsem sprostě vyhozen z nobodies nikdo se semnou nemínil bavit tak jsem hold skusil rapid...

Fredyfiren

  • Host
Re:Fredyfiren Fury War 6.1
« Odpověď #20 kdy: Srpen 25, 2014, 02:56:31 dopoledne »
jednalo se oto že jsem měl přijít v nobo a řadu se shardama byl jsem druhej tomu předemnou chybělo asi 10 tak jsem irsimu napsal že za maina nepujdu 25n že mu to za alta klidně healnu nebo tanknu ale že pujdu s nějakou slabší guildou která ješte shardy nepotřebuje (a prostě jak přídu na řadu začnu zbýrat v nobo urychlím tím pořadník rychlejš budu mět shm bomba) ale on to pochopil tak že s mainem odejdu do slabé guildy abych si udělal celou shm nic víc nechtěl slyšet podle mě nějakýma kecama ešte nakrmil jarynka aby se neprofláklo co udělal... jinak přísahám že vám neříkám nic než pravdu... a byl bych rád kdyby se ktomu sám irsi vyjádřil

Desperate

  • Member
  • *
  • Příspěvků: 10
    • Zobrazit profil
Re:Fredyfiren Fury War 6.1
« Odpověď #21 kdy: Srpen 25, 2014, 09:14:19 dopoledne »
jednalo se oto že jsem měl přijít v nobo a řadu se shardama byl jsem druhej tomu předemnou chybělo asi 10 tak jsem irsimu napsal že za maina nepujdu 25n že mu to za alta klidně healnu nebo tanknu ale že pujdu s nějakou slabší guildou která ješte shardy nepotřebuje (a prostě jak přídu na řadu začnu zbýrat v nobo urychlím tím pořadník rychlejš budu mět shm bomba) ale on to pochopil tak že s mainem odejdu do slabé guildy abych si udělal celou shm nic víc nechtěl slyšet podle mě nějakýma kecama ešte nakrmil jarynka aby se neprofláklo co udělal... jinak přísahám že vám neříkám nic než pravdu... a byl bych rád kdyby se ktomu sám irsi vyjádřil

Jak jsem si to přečetl, tak si říkám že nejlepší GuM byl Irsák :D "I ty Draku". K tvé přihlášce mam jen to, jestli víš že dech našeho největšího kamaráda Heliona neni moc "voňavý"... ;)

Hotwing

  • Member
  • *
  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:Fredyfiren Fury War 6.1
« Odpověď #22 kdy: Srpen 25, 2014, 09:17:18 dopoledne »
Je mi jedno co jste měli v nb, ale tady si dostal proti od většiny lidí za to, že je opravdu teď hodně moc warů,(to samozřejmě nění tvoje vina) a za docela prům. eq, a ne za nějaký hovadiny se shardama...

''Fight with Honor... Human''

Aiw

  • Member
  • *
  • Příspěvků: 54
    • Zobrazit profil
Re:Fredyfiren Fury War 6.1
« Odpověď #23 kdy: Srpen 25, 2014, 10:30:22 dopoledne »
Proti wara hraje každej :)

Divinetouch

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 73
    • Zobrazit profil
Re:Fredyfiren Fury War 6.1
« Odpověď #24 kdy: Srpen 25, 2014, 11:00:14 dopoledne »
Saakra jsem to smazala místo toho abych upravila no neva.Pro mě to trapas vůbec žádný neni se shardama to byl čistě můj názor jako každý jiný =)

Fredyfiren

  • Host
Re:Fredyfiren Fury War 6.1
« Odpověď #25 kdy: Srpen 25, 2014, 01:19:07 odpoledne »
pohoda beru to že warů je moc... ale vadí mi když mě lidi pomlouvaj nebo obvinují za něco co jsem neudělal ani se to nechystám udělat já hraju čestně celou dobu a prostě takhle mě někdo špiní je to celkem smutné

Divinetouch

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 73
    • Zobrazit profil
Re:Fredyfiren Fury War 6.1
« Odpověď #26 kdy: Srpen 25, 2014, 02:31:50 odpoledne »
Jeden čas jinde jsem zažívala něco podobného,sice v něčem jiném,ale záměr byl stejný tak to docela chápu no =)
« Poslední změna: Srpen 25, 2014, 02:36:00 odpoledne od Divinetouch »

Curra

  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
Re:Fredyfiren Fury War 6.1
« Odpověď #27 kdy: Srpen 25, 2014, 04:07:29 odpoledne »
Test raid.

Fredyfiren

  • Host
Re:Fredyfiren Fury War 6.1
« Odpověď #28 kdy: Srpen 26, 2014, 12:53:49 dopoledne »
Jinak tehdy irsi ešte nebyl gum když jsem byl vyhozen.... nevím co se ti líblo na jeho vedení guildy ale řeknu ti že základu nobodies asi nic nejvíc asi věčné hádky jeho schopnost se urazit celkem pro nic každý den i několikrát a nadržování většině ženské populace v guildě ve chvíli co jarynek odešel a irsia se stal gumem zaklad Nobodies odešel co on si z toho pak udělal za guildu to nevím jednou jsem zanima byl na ts nějaký ten měsíc po tom co jsem tam už nebyl a vím že tam progresovali 25n LK bylo zábavné ho poslouchat jak se rozčiluje a druhej člověk se to těm lidem snažil vysvětlit jinak to už tam nebyl nikdo koho bych znal... ten dech heliona jsem celkem nepobral :D (pokud to mělo být jako že váš GuM neni žádná omáčka tak jasný tak to má byt každý si musí umět udělat pořádek ale taky způsobem komunikace ne své vlastní hlavy) 8Proti 3Test raid... když máte hodě warů tak fakt asi nemá cenu mě brat to bych pak časem asi sám musel leavnout kdyby guilda hold neměla pro mě místo v raidech a to já dělám nerad

Manovar

  • Member
  • *
  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:Fredyfiren Fury War 6.1
« Odpověď #29 kdy: Srpen 26, 2014, 08:36:05 odpoledne »
Proti warov je ako snehových vločiek cez zimu.