Autor Téma: Funky - Hunter / MM  (Přečteno 1002 krát)

Funky

  • Host
Funky - Hunter / MM
« kdy: Říjen 05, 2014, 06:07:03 odpoledne »
1. Nick: Funky

2. Věk: 20

3. Rasa - Class: Orc - Hunter

4. Profese: JWC 450, Min 450

5. Talenty Main/Off (+přiložit link na armory primárních talentů): http://armory.project-nemesis.cz/talent-calc.php?cid=3&tal=502000000000000000000000000353051012300132331350313515000002000000000000000000000

6. Screen celého UI, Equipu a main statů: (unbuffed samozřejmě): http://nemesisup.cz/files/public/wowscrnshot_100514_173300.jpg

7. Mluvíte na TS když je potřeba? TS při raidech je u mě samozřejmostí :)

8. Hrací čas (např. Po-Čt 17-22; Pa-Ne 15:00): Naprosto vyhovující.

9. Jak dlouho hraješ za tuto class/spec? Teď jsem měl rok a půl pauzu skrz školu, ale hraní se nezapomíná. Troufám si říct že jsem v ještě lepší formě :) zkušenosti z WotLK na Offiku ( Drak'Thul ) a na anathemě jsem hral huntu 2 roky.

10. Seznam Altů: Trollolololo - Resto Shaman 6k
                          Easily - Prot/r3 pala 5k
                          Basara - Sh priest 5k
                          Baelish - Fury war 4k
alty jsem měl většinou na profky :)


11. Máte slain LK 10n/10hc/25n/25hc? ano/ano/ano/ne (ale mám 11/12 :P )
 
12. Máte slain RS 10n/10hc 25n/25hc? ano/ne/ano/ne
                     
13. Seznam předchozích guild (nejlépe s délkou působení) fůůha, tak to už si nepamatuji :/ zkušenosti s raidováním a DKP a tak mám dostatek už z dob offiku. něco mi říká že ta guilda byla ta obnovená po Veterans of Darkness nebo tak něco :D v Nobodies jsem byl chvilku s šamanem, jinak ty guildy ani nejsou podle TS :D

14. Důvody odchodů (navazující na bod č.13): pauza skrz školu

15. Proč chceš k nám a co od toho očekáváš? Chci do PVE guildy, která mi může nabídnout kvalitní raidování HCček. s Worldem se to moc nedá. Jsem čistě pve hráč a nechci se zahazovat v low guildách nebo s worldem :)

16. Je v našich řadách někdo, koho znáš a mohl by se za tebe případně přimluvit nebo zaručit? V posledním týdnu jsem byl pár world raidů s vašimi členy a myslím že jsem ostudu určitě nedělal ;)

17. FPS a Latency při encounteru (Lord Marrowgar 25n/25HC): fps kolem 60-65, Latency vysoké (bůh žehnej kolejnímu internetu)

Luxanna

  • Host
Re:Funky - Hunter / MM
« Odpověď #1 kdy: Říjen 05, 2014, 06:16:55 odpoledne »
Jako za huntera se vyjadřovat nebudu protože je to pro mě jako španělská vesnice ale jelikož máme hunterů asi někdy až moc tak za mě N/A možná spíše ano na test raid.
Přeju štěstí v dalším příjímacím řízení.

Funky

  • Host
Re:Funky - Hunter / MM
« Odpověď #2 kdy: Říjen 05, 2014, 06:20:06 odpoledne »
Toho, že máte hunterů více jsem si všiml :) ale také jsem si všiml té větičky pod tím...cituji " Kvalitni Gearnuty Schopny classy si mohou poslat prihlasky i pres uzavreny nabor. " :D Test raid bych bral :) po středečním smazání ID jsem plně k dispozici na normaly, protože pochybuji že mě vezmete rovnou na HC :D

Sweety

  • Member
  • *
  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
Re:Funky - Hunter / MM
« Odpověď #3 kdy: Říjen 05, 2014, 06:58:12 odpoledne »
Hunterů je sice možná více, takže pokud by se nedostal na R1 tak určitě R2. Znám ho z Deathrulers, hrát to umí za mě PRO
Podstata podstaty je v podstatě nepodstatná.

Gromak

  • Member
  • *
  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:Funky - Hunter / MM
« Odpověď #4 kdy: Říjen 05, 2014, 09:20:05 odpoledne »
Ahojte lidi :) Nerad se tu pletu do této přihlášky.Ale toto je hráč ještě ze starých EoD :3 Je to nejpohodovější hráč,kterého znám :) S pozdravem vaš Oomatejoo... :)

Funky

  • Host
Re:Funky - Hunter / MM
« Odpověď #5 kdy: Říjen 05, 2014, 09:33:10 odpoledne »
Matejooooo ty žiješ??? :O

Fooxi

  • Member
  • *
  • Příspěvků: 128
    • Zobrazit profil
Re:Funky - Hunter / MM
« Odpověď #6 kdy: Říjen 05, 2014, 11:13:25 odpoledne »
Tak nazdar funky.... :D pride mi to skor ako alt :D ale nwm nech posudia iny nepoznam ta tak nwm ale je to moj nazor

Taak Hunterov MM hlavne je dost ale do R2 by si sa dostal urco
Taak EQ taky priemerny
Profky - Ten jwc okey ale ten MINING...skus to prerobit na TAIL pekne ta to boostne
BINDY nič moc skor zaadne ale mohol by si si podbindovat napr.... Volley,Trapky hlavne,Readines,Deterenc,Feign Death,Nastrel zaklad a Aspecty.... no ale da sa hrat aj bez bindov lepsie by bolo ta Odskusat a uvidi sa to v praxi ci to stihas atd...

Taaak zamna N/A...ale zaroven male pro na TEST RAID
Taaak a GL v prijmacom riadeni

Krejczy

  • Příspěvků: 88
    • Zobrazit profil
Re:Funky - Hunter / MM
« Odpověď #7 kdy: Říjen 05, 2014, 11:25:30 odpoledne »
Chcem huntra chcem lidi. PRO NA TEST

Funky

  • Host
Re:Funky - Hunter / MM
« Odpověď #8 kdy: Říjen 05, 2014, 11:28:06 odpoledne »
nastavení mám uspořádané tak jak to nejlépe sedí mě a vše stíhám ;) test raid bych bral :-)

Krejczy

  • Příspěvků: 88
    • Zobrazit profil
Re:Funky - Hunter / MM
« Odpověď #9 kdy: Říjen 06, 2014, 01:02:27 dopoledne »
bindy jsou na huntra k hovnu tam mas na vsechno kromě switchu času 3 prdele........ stačí bind na odskok a FD a jsi za vodou .....

Hotwing

  • Member
  • *
  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:Funky - Hunter / MM
« Odpověď #10 kdy: Říjen 06, 2014, 05:55:49 odpoledne »
No hodnotit se mi to teď nechce :D áále kdo nám dosvědčí že  ta postava není koupená z aukce ? :)
Za mě N/A spíš PRO, Eq docela ujde, dodělej ale bindy ! a dropni si banneru z tochka aspoň, nebo nějakej jinej trink na arp.

''Fight with Honor... Human''

Funky

  • Host
Re:Funky - Hunter / MM
« Odpověď #11 kdy: Říjen 06, 2014, 06:44:08 odpoledne »
Dosvědčí ti to třeba Oomatejo nebo Sweety :) hrával jsem s něma a znám je. Bindy mám nastavené tak jak mi vyhovují, nastřelovat stíhám, FD používám zřídka kdy protože agro si hlídám :-) Arp dolazuju flaskama a v invu mám belt na arp ale to bych zase neměl hit cap ;) s DBW se mi to zlepší. :)

Gromak

  • Member
  • *
  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:Funky - Hunter / MM
« Odpověď #12 kdy: Říjen 06, 2014, 07:39:47 odpoledne »
Kámo ;)) Funky..je člověk,který udělá  z něčeho něco ;) Přestal dříve hrát.A že by zrovna on prodal psotavu?: :D RLY? O.o Eee fakt né kámo ;)

Fooxi

  • Member
  • *
  • Příspěvků: 128
    • Zobrazit profil
Re:Funky - Hunter / MM
« Odpověď #13 kdy: Říjen 06, 2014, 07:45:13 odpoledne »
Funky :D... tak ten FD treba hlavne u LK ked dostanes defile aby si ho zrusil nwm ci to vies :D [/size]

Funky

  • Host
Re:Funky - Hunter / MM
« Odpověď #14 kdy: Říjen 06, 2014, 08:04:55 odpoledne »
yep :D jsem starej dobrej (možná ještě lepší) Funky :D netušil jsem že platí FD u LK :D omlouvám se že znám oficiál taktiky :D ale to je zrovna taková věc kterou stačí říct na ts a pohlídám si to :D a věř že FD hodím rychleji než stačí LK targetnout můj char :D