Autor Téma: Přihláška Resto druid-Baldar  (Přečteno 931 krát)

Baldar

  • Host
Přihláška Resto druid-Baldar
« kdy: Říjen 13, 2014, 06:46:43 odpoledne »
1. Nick: Baldar

2. Věk: 26

3. Rasa - Class: Tauren - Druid

4. Profese: Jwc 450/ Enchanting 450

5. Talenty Main/Off (+přiložit link na armory primárních talentů): Resto/Balance(ty nepouzivám, chybí mi na ně i eq - ale časem bych to chtěl určitě doladit) Co se týče resto tak vím, že hadry nemám zatím nic moc, ale eq se dá vždy nějak doladit.
http://armory.project-nemesis.cz/character-sheet.xml?r=Anathema&cn=Baldar

6. Screen celého UI, Equipu a main statů: (unbuffed samozřejmě):
http://s29.postimg.org/4xgwby6c7/Pro_p_ihl_ku_2.png

7. Mluvíte na TS když je potřeba? Opravdu jen když je to potřeba, jinak se soustředím na healování  :)

8. Hrací čas (např. Po-Čt 17-22; Pa-Ne 15:00): Pracuji vždy 2dny a 2dny volno a takhle pořád dokola. Takže když mám volno tak kdykoliv a když jsem v práci tak přicházím domů před šestou večer.

9. Jak dlouho hraješ za tuto class/spec? Na ofiku cca 2 roky a tady na anathemě jsem asi rok, ale druidovi se intenzivneji věnuji tak 3měsíce (malej už chodí do školky tak je na to i čas:-))

10. Seznam Altů:  Paladin-Braunova, Mage-Travus, Shaman-Zutroj  (alty mám hlavně kuli profesím)

11. Máte slain LK 10n/10hc/25n/25hc? Tady se musím přiznat že složeno nemám nic. Mám prostě smůlu na lidi během raidu vždy někdo odejde a u Lk po 2 pullech lidi leavují-pry musí jít spát atd. a to je třeba mezi 9-10... Na ofiku zabito. Taktiku znám.
 
12. Máte slain RS 10n/10hc 25n/25hc? ano/ne/ano/ne
                     
13. Seznam předchozích guild (nejlépe s délkou působení) :  Spirits of the Dead, Dispensable, Pandemonium

14. Důvody odchodů (navazující na bod č.12): Spirits of the Dead - rozpad nebo respektive celá guilda přešla k Dispensable - tam mi neseděli lidi (jako i ostatním hračům z Spirits of the Dead, kteří ve vědšině přešli do jiných guild) Já přešel do Pandemonium, ve které jsem doteď. Lidé v této guildě jsou pohodový, ale problém je v raidech na všechno se strasně dlouho čeká a nikam se nedojde. A o HC radši ani nemluvit.

15. Proč chceš k nám a co od toho očekáváš? : Rád bych se dostal do guildy, ve které lidi mají zodpovědnější přístup k raidům. Na oplátku můžu zaručit, že na raidy budu chodit včas a neuteču Vám během raidování. V životě ode mě neuslyšíte: "to nedáme", "na to vám kašlu, dál už nejdu" nebo podobné výrazy.

16. Je v našich řadách někdo, koho znáš a mohl by se za tebe případně přimluvit nebo zaručit?
 Znám hráče Rizekk z předchozí guildy Spirits of the Dead. A tento týden jsem byl s hráčem Luxannka raid (nevím jak moc mě sledoval, aby mohl posoudit. Ale určitě si mě bude pamatovat-dal jsem vědší roll a sebral mu tím trinket. Doufám, že to nebude mít vliv na jeho hodnocení :-) )

17. FPS a Latency při encounteru (Lord Marrowgar 25n/25HC): Ani nesleduji nemívám s tím nějaké potíže. Typnu kolem 50-60

Aiw

  • Member
  • *
  • Příspěvků: 54
    • Zobrazit profil
Re:Přihláška Resto druid-Baldar
« Odpověď #1 kdy: Říjen 13, 2014, 09:05:43 odpoledne »
Trinket na hit why not na heal :D

Baldar

  • Host
Re:Přihláška Resto druid-Baldar
« Odpověď #2 kdy: Říjen 13, 2014, 09:11:24 odpoledne »
Že by to nějak špatně ukazovalo?.... nemám trinkety s hitem

Aiw

  • Member
  • *
  • Příspěvků: 54
    • Zobrazit profil
Re:Přihláška Resto druid-Baldar
« Odpověď #3 kdy: Říjen 14, 2014, 12:17:34 dopoledne »
Aha to může být abacus že :D

Sweety

  • Member
  • *
  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
Re:Přihláška Resto druid-Baldar
« Odpověď #4 kdy: Říjen 14, 2014, 06:24:10 dopoledne »
Ahoj, určitě bych změnil pár věcí:
Pozměnil bych talenty, a místo talentu "Seed of Life"
 Bych to dal do "Celestial Focusu", protože talent ti zvýší haste, a poté můžeš socketovat více SP,navíc Seed of life nevyužiješ - hotkuješ, nejdeš žádný overheal.
Pak by sis měl sehnat lepší glyphy  - Na Rejuvenation.
Určitě by sis měl dokoupit set, abys měl 4/5.
Vyměnil bych WF neck, za nějaký pve.
Dále nemáš bindy, doporučoval bych nabindovat reju/decurse/regrowth.
Fakt bych chtěl vidět jak to všechno klikáš  ;D
Jestli pozměníš tyto nedostatky tak PRO
Sweety
« Poslední změna: Říjen 14, 2014, 06:26:19 dopoledne od Sweety »
Podstata podstaty je v podstatě nepodstatná.

vynish

  • Host
Re:Přihláška Resto druid-Baldar
« Odpověď #5 kdy: Říjen 14, 2014, 07:35:24 odpoledne »
nevím jak ty sweety ale já tam vidím heal bot takze asi bindovat reju a decurse je trosku blbost.

Jinak sezen si tech 4/5 a jinej neck a mas TR.

Sweety

  • Member
  • *
  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
Re:Přihláška Resto druid-Baldar
« Odpověď #6 kdy: Říjen 14, 2014, 07:48:52 odpoledne »
nevím jak ty sweety ale já tam vidím heal bot takze asi bindovat reju a decurse je trosku blbost.

Jinak sezen si tech 4/5 a jinej neck a mas TR.

No on je tam tak schovaný nevšiml sem si :)
Podstata podstaty je v podstatě nepodstatná.

Baldar

  • Host
Re:Přihláška Resto druid-Baldar
« Odpověď #7 kdy: Říjen 14, 2014, 10:42:22 odpoledne »
Ahoj tak talenty jsem pozměnil. Setovku dokoupil, ale ten neck bude asi problém. Nemám na něj vůbec štěstí dnes na icc 10hc jeden padnul. Ne nějak úžasný, ale lepší než pvp. Ale hodil jsem nejnižší roll. Na neck mám prostě smůlu. A když si vezmu pve neck 232item tak mě přijde, že ten pvp 264 má lepší staty. No zkusím ještě po resetu zaběhnout v rychlosti icc normal nebo tocko. Ale ten eq je fakt o štěstí

Lukynez

  • Class Leaders
  • ***
  • Příspěvků: 17
    • Zobrazit profil
Re:Přihláška Resto druid-Baldar
« Odpověď #8 kdy: Říjen 15, 2014, 07:54:25 dopoledne »
Zdravím profky full myslím že i dost užitečné co se týče bonusu z profese, 4 set dokoupil snaží se :) a ten neck ? To bych zas tak nehrotil :) neck není zbraň ja jsem pro test raid třeba mu tam nějakej padne :) za mě mas pro s pozdravem Lukynez (CL mage )  ;)

Luxanna

  • Host
Re:Přihláška Resto druid-Baldar
« Odpověď #9 kdy: Říjen 15, 2014, 02:02:40 odpoledne »
Sice jsi mi ukradnul můj krásný abacus ale co už no stane se měl jsem rollnout víc já jsem Pro 4/5 to má a healoval dobře co si pamatuju ;) :)

Rizekk

  • Member
  • *
  • Příspěvků: 10
    • Zobrazit profil
Re:Přihláška Resto druid-Baldar
« Odpověď #10 kdy: Říjen 16, 2014, 12:24:15 odpoledne »
Znám ho dobře je to dobrý hráč jsem jednoznačně PRO  :)

Irsia

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 173
    • Zobrazit profil
Re:Přihláška Resto druid-Baldar
« Odpověď #11 kdy: Říjen 19, 2014, 08:55:34 odpoledne »
Přijat na test . Lock


Nikdy nedostaneš druhou šanci udělat první dojem.