Autor Téma: Prihláška  (Přečteno 929 krát)

Alock

  • Host
Prihláška
« kdy: Prosinec 14, 2014, 10:59:58 dopoledne »
1. Nick: Alock

2. Věk: 21

3. Rasa - Class: Orc Warlock

4. Profese:JWC
5. Talenty Main/Off (+přiložit link na armory primárních talentů): DEMO / Destro http://armory.project-nemesis.cz/character-sheet.xml?r=Anathema&cn=Alock

6. Screen celého UI, Equipu a main statů: (unbuffed samozřejmě): http://screenshot.cz/ICEQ6/

7. Mluvíte na TS když je potřeba? Ano

8. Hrací čas (např. Po-Čt 17-22; Pa-Ne 15:00): Čas je samozrejme podľa práce ale ak ho mám tak vždy raid až do konca ;)

9. Jak dlouho hraješ za tuto class/spec? hrám už zopár rokov za Warlocka asi tak 5 cca

10. Seznam Altů: Owmen (Enha / Resto) 6.3k gs PVE, Jerrynko (Feral Tank / Resto) 6.3k k gs PVE

11. Máte slain LK 10n/10hc/25n/25hc? Ano mám so všetkeho
 
12. Máte slain RS 10n/10hc 25n/25hc? mylsím, že RS10 hc nemám ale ostatné mám ;)
                     
13. Seznam předchozích guild (nejlépe s délkou působení) dispenseable, Warmachines, Rapid Evolution

14. Důvody odchodů (navazující na bod č.12): Večšina guild sa rozpadla a z Rapidu som bol vylúčný kôli vlastnej blbosti a za Ban koli podvodu z Emblemamy ... teraz mám však Unban a rád by som sa niekde umiestnil a ten ban bol dostatočne dlhý na to aby sa nič podobné neopakoval :)

15. Proč chceš k nám a co od toho očekáváš? tak hlavne dobý kolektív, srandu a aj neake to GR

16. Je v našich řadách někdo, koho znáš a mohl by se za tebe případně přimluvit nebo zaručit? Možno ma tam pozná veľa hrácov ale neviem menovať

17. FPS a Latency při encounteru (Lord Marrowgar 25n/25HC): 60-80 fps

Alock

  • Host
Re:Prihláška
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 14, 2014, 11:35:35 dopoledne »
1. Nick: Alock 6.5k gs PVE

2. Věk: 21

3. Rasa - Class: Orc Warlock

4. Profese:JWC
5. Talenty Main/Off (+přiložit link na armory primárních talentů): DEMO / Destro http://armory.project-nemesis.cz/character-sheet.xml?r=Anathema&cn=Alock

6. Screen celého UI, Equipu a main statů: (unbuffed samozřejmě): http://screenshot.cz/ICEQ6/

7. Mluvíte na TS když je potřeba? Ano

8. Hrací čas (např. Po-Čt 17-22; Pa-Ne 15:00): Čas je samozrejme podľa práce ale ak ho mám tak vždy raid až do konca ;)

9. Jak dlouho hraješ za tuto class/spec? hrám už zopár rokov za Warlocka asi tak 5 cca

10. Seznam Altů: Owmen (Enha / Resto) 6.3k gs PVE, Jerrynko (Feral Tank / Resto) 6.3k k gs PVE

11. Máte slain LK 10n/10hc/25n/25hc? Ano mám so všetkeho
 
12. Máte slain RS 10n/10hc 25n/25hc? mylsím, že RS10 hc nemám ale ostatné mám ;)
                     
13. Seznam předchozích guild (nejlépe s délkou působení) dispenseable, Warmachines, Rapid Evolution

14. Důvody odchodů (navazující na bod č.12): Večšina guild sa rozpadla a z Rapidu som bol vylúčný kôli vlastnej blbosti a za Ban koli podvodu z Emblemamy ... teraz mám však Unban a rád by som sa niekde umiestnil a ten ban bol dostatočne dlhý na to aby sa nič podobné neopakoval :)

15. Proč chceš k nám a co od toho očekáváš? tak hlavne dobý kolektív, srandu a aj neake to GR

16. Je v našich řadách někdo, koho znáš a mohl by se za tebe případně přimluvit nebo zaručit? Možno ma tam pozná veľa hrácov ale neviem menovať

17. FPS a Latency při encounteru (Lord Marrowgar 25n/25HC): 60-80 fps

Alock

  • Host
Re:Prihláška
« Odpověď #2 kdy: Prosinec 14, 2014, 11:37:30 dopoledne »
Ospravedlnujem sa za to ze to tam je 2x ... neako som to postol cele znovu lebo som tam zabudol dopisat GS na svojom mainovi hadam to nebude vadit :)

Luxanna

  • Host
Re:Prihláška
« Odpověď #3 kdy: Prosinec 14, 2014, 12:41:09 odpoledne »
Já jsem PRO takový Warlock se vždy hodí si myslím, a ten ban hmm myslím že už to neudělá a poučil se :D :D...


Brummqt

  • Azgala
  • Registered users
  • ******
  • Příspěvků: 138
    • Zobrazit profil
Re:Prihláška
« Odpověď #4 kdy: Prosinec 14, 2014, 03:38:22 odpoledne »
Cus
Demo stats vypadaji hodne podobne jako vypadaly ty moje nez sem si zrusil demo talenty.Jelikoz vidim ze mas jen demo a destro tak mozna bych se na tvym miste nebal ty socky trosku pozmenit udelat ciste spellpower se 2 fialovymi na meta tak ci tak by si prehazoval cca 2% critu se 100sp tezko rict co je lepsi ale z vlastni zkusenosti vim ze nad 50% critu je uz temer ten crit na spellech uz nijak vyrazne nepoznas

V talentech se mi nelibi 1 chybejici point v Demonic Embarace jelikoz stamina a intel jsou scalovany tudiz z hlediska spellpoweru je lepsi mit tenhle talent full

jinak docela mizerny uicko predpokladam ze si ho dodelas bindy a tak

no uvidime jaky nazor si na tebe udelaji jeste ostatni ta minulost ohledne tebe na me nepusobi dobre




Alock

  • Host
Re:Prihláška
« Odpověď #5 kdy: Prosinec 14, 2014, 03:49:58 odpoledne »
Tak :) co sa tyka statou myslim ze su v pohode :) a gemy tam ten rozdiel je minimalny si myslim keby idem do full spell poweru ja som isiel hlavne na socket bonusy ale to je jedno to su len take drobnosti :) co  sa UI tyka na UI je uplne jedno ake ho clovek ma to je moj nazor a kedze nemam neak extra vymakany notas tak pre mna je podstatne ze mam addony a neake tie mettre heal, dmg a pod... inak by som s hry ani nic nemal kedze by mi to fest lagovalo :) a k minulosti tu uz nezmenim stalo sa to proste bol som naivny a veril som tomu ze na to nepridu bohuzial na to prisli len mne a ostatnym nie aj ked som nikoho nebonzol ja som si to odtrpel a dostal unban a rovnaku blbost 2x nespravim ;)

Pagáč

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 230
    • Zobrazit profil
Re:Prihláška
« Odpověď #6 kdy: Prosinec 14, 2014, 08:06:50 odpoledne »
Eeeeejjjj na tuto chvíli som cakal... Nikde v prihlaske nevidím otázku kolko mas GS, tak na co mas potrebu ho tam nasilu narvat do kolonki NICK... Brummik rad GS huntrou :D... Co se tyka toho banu aka čarovné kamene bolo to tak, ze zbytok lidí to isiel řešit z GM zatial co ty si si inteligentne do banky a baglou rval nabugovane kamene...face palm... A spet k veci... Aj kde teraz nehram lebo starý PC umřel a novy bude az po vanocach ti sem rad nápisem par láskyplnych slov. Za to ICC kde si si u BQ povedal ze ma potom jako som si urobil ID na dvě postavy kicknes lebo tvoj kamosko by chcel íst  tiez a ten následný vylev tvojej dušičky který mi zaspamoval chat okno+ten hejt co sa riesil v tvojich prihlaskach do rapidu a tvoje reakcie v nich ti troska kazia renomé. Takymto hracom sa snažím aspon já osobně vyhnut. Aj ked Warlock nieje zly odomna dostnes krasnucke PROTI.
inak ta prenecham Brummcovi ohladom Locka platí co povie on.
Nech ta sila sprevadza
« Poslední změna: Prosinec 14, 2014, 08:14:05 odpoledne od Pagáč »


CL for *HOLY*FERAL*DISCO*RESTO*

-=Každý boj sa dá vyhrať, ak si zvolíš správnu zbraň=-

Alock

  • Host
Re:Prihláška
« Odpověď #7 kdy: Prosinec 14, 2014, 08:26:59 odpoledne »
Pagac co sa toho ICC tyka absolutne netusim o com hovoris ak sa nieco take stalo tak minimalne pol roka dozadu a to ja si nepametam nic taketo pretoze o tebe viem ze mas dobreho holadina myslim ak si dobre pametam ale ze by som ta kickol alebo cosi to fakt nwm... a v pohode vyjadri sa :) preto tu prihlasku mam ;)

Pagáč

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 230
    • Zobrazit profil
Re:Prihláška
« Odpověď #8 kdy: Prosinec 14, 2014, 08:39:23 odpoledne »
Bolo to davnejsie to ano. Ale to nic nemění na tom jako si sa zachoval. Asi ta hrial pocit vyhoneneho ega z nazvu Rapid Evolution nad Nickom. Tudiz od toho odvodzujem svoje rozhodnutie. Aby SME sa vyhli tvojej oblubenej vety "každý na MNA len útočí" toto není útok len som zastanca věty: neser do huby ludom okolo kterých budeš muset neskor ist, mozu ta po cestě spet oplut.


CL for *HOLY*FERAL*DISCO*RESTO*

-=Každý boj sa dá vyhrať, ak si zvolíš správnu zbraň=-

Alock

  • Host
Re:Prihláška
« Odpověď #9 kdy: Prosinec 14, 2014, 08:45:03 odpoledne »
Ja to akceptujem a kedze som to spravil a uz si na to spominam sa ti verejne ospravedlnujem. Chapem ze to na veci nic nezmeni ale odvtedy co som mal vyse pol roka ban sa zmenily iste veci hlavne co sa ega tyka.. a ano mas pravdu Rapid Evolution spravi s cloveka namyslenejsieho a sebavedomejsieho cloveka... ale od toho banu teda uz unbanu konecne to je ine nechcem ziadne problemy proste si chcem cas od casu zahrat vo fajn kolektive a nehrotit to ako v Rapide... hadam prijimes moje ospravedlnenie ;)

Pagáč

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 230
    • Zobrazit profil
Re:Prihláška
« Odpověď #10 kdy: Prosinec 14, 2014, 08:59:30 odpoledne »
No kedze si nabral odvahu a zachoval sa přesně opačné jako som povodně cakal, prijmam ospravedlnenie. Ale nadelej je tvoj osud v rukah brumma :)


CL for *HOLY*FERAL*DISCO*RESTO*

-=Každý boj sa dá vyhrať, ak si zvolíš správnu zbraň=-

Alock

  • Host
Re:Prihláška
« Odpověď #11 kdy: Prosinec 14, 2014, 09:06:09 odpoledne »
ja ti vravim ja problemy mat nechcem a uz vobec ne na WoW kedze tam sa chodim odreagovavat ;)

Pagáč

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 230
    • Zobrazit profil
Re:Prihláška
« Odpověď #12 kdy: Prosinec 14, 2014, 09:16:51 odpoledne »
No tak menim na male PRO. Po tak dlhej době by si mohlo dostat rozum. Uvidíme jako to vezmu ostatny a co povedia na otázku přijat alebo nepřijat?. GL


CL for *HOLY*FERAL*DISCO*RESTO*

-=Každý boj sa dá vyhrať, ak si zvolíš správnu zbraň=-

Brummqt

  • Azgala
  • Registered users
  • ******
  • Příspěvků: 138
    • Zobrazit profil
Re:Prihláška
« Odpověď #13 kdy: Prosinec 14, 2014, 09:39:00 odpoledne »
ja bych ho prave docela vyzkousel jak mu to pude

Pagáč

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 230
    • Zobrazit profil
Re:Prihláška
« Odpověď #14 kdy: Prosinec 15, 2014, 09:07:44 dopoledne »
Tak ho zober na test a potrap ho. Docela by som bol rad ke by si mu poslal ten tvoj Warlock CL test. Pocitam ze by nemal byt problém pre alocka ho úspěšně dat.
 Termin TR mu dajte, ale nech tam je spolu z brummom.


CL for *HOLY*FERAL*DISCO*RESTO*

-=Každý boj sa dá vyhrať, ak si zvolíš správnu zbraň=-