Autor Téma: Prihláška  (Přečteno 927 krát)

Alock

  • Host
Re:Prihláška
« Odpověď #15 kdy: Prosinec 15, 2014, 09:41:30 dopoledne »
Ak sa smiem vyjadrit k terminu Testu slo by to az po vianociach? pretoze som kazdy den na takej brigade az do 23.12 od 12tej do 22:00 takze by som ani ziadne gr nestihol ...a co sa testu tyka ten mi mozte poslat kludne ked budem mat cas ho vyplnim a poslem ;)

Pagáč

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 230
    • Zobrazit profil
Re:Prihláška
« Odpověď #16 kdy: Prosinec 15, 2014, 09:53:38 dopoledne »
Tak to spravime jednoducho. CL test ti brum zašle na TS po vianociach(aby sme sa vyhli niakym podvodom a podobne) a rovnako v tedy dohodneme TR. V tom čase by som už mal byt aj já plně k dyspozicii.


CL for *HOLY*FERAL*DISCO*RESTO*

-=Každý boj sa dá vyhrať, ak si zvolíš správnu zbraň=-

Alock

  • Host
Re:Prihláška
« Odpověď #17 kdy: Prosinec 15, 2014, 11:00:46 dopoledne »
Jasne v pohode sice neviem akz podvod mas namysli ale asi s tymi otazkami ale okey v pohodke po vianociach sa to setko moze v klude doriesit :) teda ak budete mat stale zaujem samozrejme :)

Brummqt

  • Azgala
  • Registered users
  • ******
  • Příspěvků: 138
    • Zobrazit profil
Re:Prihláška
« Odpověď #18 kdy: Prosinec 15, 2014, 10:31:52 odpoledne »
otazky mu posilat nebudu stejne by to mozna ani nevyplnil.Ale nech si napise o inv vyzkousime potom par test raidu

Alock

  • Host
Re:Prihláška
« Odpověď #19 kdy: Prosinec 15, 2014, 10:45:57 odpoledne »
Preco by som to nemal vyplnit ked mi to posles? :) a o inv si mam napisat kedy? pretoze mozem akurat neako do 10tej rano a potom okolo 9-10 vecer az :)

Pagáč

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 230
    • Zobrazit profil
Re:Prihláška
« Odpověď #20 kdy: Prosinec 16, 2014, 12:03:06 dopoledne »
zajtra teda utorok vecer ma nájdeš na wow alebo staci si ma najst na ts. Myslel som to ak ze si to nájdeš niekde po nete atd.(len prevencia nic osobne) K tomu testu aka brum myslim ze to este nikto nedal na 100% :) :P každopádne si ho potom od neho mozes vypýtať a uvidíš. Takze PRIJATY NA TEST. Prezatial LOCK.


CL for *HOLY*FERAL*DISCO*RESTO*

-=Každý boj sa dá vyhrať, ak si zvolíš správnu zbraň=-