Autor Téma: Přihláška do Guildy  (Přečteno 508 krát)

Lukáš Kaplan

  • Host
Přihláška do Guildy
« kdy: Prosinec 23, 2014, 04:02:55 odpoledne »
 1. Nick:
      Kaplik
2. Věk:
      19
3. Rasa - Class:
      Tauren - Druid
4. Profese:
      Skinning - Mining
5. Talenty Main/Off (+přiložit link na armory primárních talentů):
      Resto/Bala/v budoucnu Feral
     -Bohužel armory mě vzdorují a nenačítají... Talenty obyč jako každý
6. Screen celého UI, Equipu a main statů: (unbuffed samozřejmě):
     http://screenshot.cz/XWZRW/
7. Mluvíte na TS když je potřeba?
     Ano
8. Hrací čas (např. Po-Čt 17-22; Pa-Ne 15:00):
     Po-Čt 18/19-23:00; Pa-Ne náhodně
9. Jak dlouho hraješ za tuto class/spec?
     Dlouho
10. Seznam Altů:
     Berak- Warrior 6k pvp 5800 pve tank
11. Máte slain LK 10n/10hc/25n/25hc?
     25n ostatek není WR se dříve rozpadnou než se dojde na LK ;)
12. Máte slain RS 10n/10hc 25n/25hc?
      10n a 25n
13. Seznam předchozích guild (nejlépe s délkou působení)
      Typ guild, kterým by se dalo říkat Guildy jsem neměl, jinak pár pvp guild
14. Důvody odchodů (navazující na bod č.13):
      Podprůměrně inteligentní lidi zvlášť GuM
15. Proč chceš k nám a co od toho očekáváš?
      Poslední dobou každá guilda nemá nic moc jméno a o vaší jsem neslyšel nic špatného :)  a očekávám     vše lepší než na WR
16. Je v našich řadách někdo, koho znáš a mohl by se za tebe případně přimluvit nebo zaručit?
      Nejsem si jist, ale asi by se někdo našel
17. FPS a Latency při encounteru (Lord Marrowgar 25n/25HC):
      FPS- 50 Latence-25/30

Xanin

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 74
    • Zobrazit profil
Re:Přihláška do Guildy
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 23, 2014, 04:38:31 odpoledne »
Ahoj Kaplíku,
tak kde začít, bude toho hodně :)

Asi nejdříve stručně zhodnotím Tvoji přihlášku :)

Citace
4. Profese:
      Skinning - Mining
Nic moc profese na tvůj spec, max ten skin na Bala.

Citace
5. Talenty Main/Off (+přiložit link na armory primárních talentů):
      Resto/Bala/v budoucnu Feral
     -Bohužel armory mě vzdorují a nenačítají... Talenty obyč jako každý
Resto, Bala ... feral? Nejdříve se zaměř na svůj hlavní spec a poté můžeš rozšiřovat své znalosti.
I když se Ti armory nezobrazují, link sem klidně dát můžeš. A talenty jako každý... ano to je vidět a hned se k tomu dostaneme.

Citace
9. Jak dlouho hraješ za tuto class/spec?
     Dlouho
Konkrétněji? Pro mě je dlouhá doba například RDFko...

Citace
11. Máte slain LK 10n/10hc/25n/25hc?
     25n ostatek není WR se dříve rozpadnou než se dojde na LK ;)
Proč jsi si nenašel nějakou Guildu, která ICC chodí. A mám to brát tak, že jsi LK ještě neviděl, takže neznáš ani taktiky?

Citace
15. Proč chceš k nám a co od toho očekáváš?
     ......................  a očekávám     vše lepší než na WR
To Ti teda děkujeme, jsme rádi, že jsme lepší než world :)

No to by stačilo, teď se vrhneme na Talenty, psal jsi že je máš stejné jako všichni. Ano máš a taky je máš špatně jako všichni. Máš tam spoustu chyb a tuším, že jsi se nikdy nepodíval co které talenty dělají, protože mít Haste Rating: 675 a být bez Celestial Focusu je hodně zlé.
S Hastem souvisí taky špatné gemování, meta ani nevidím, chybí ti enchanty a RDudu má mít nesetové Ramena, nebo Chestu, avšak s Hastem a ne tu co máš ty.
Nevím no, když už si píšeš do jakékoliv guildy přihlášku, měl by jsi alespoň tohle dodělat.

A když se podívám na tvé UI...
Blizz bindy kromě pěti, žádné macra... no prostě hrůza...

V tomto stavu jsem PROTI

                          Class Leader - Druid, Rogue


Lukáš Kaplan

  • Host
Re:Přihláška do Guildy
« Odpověď #2 kdy: Prosinec 23, 2014, 04:52:29 odpoledne »
Bindy nepotřebuju používám na heal addon VohDO, který se binduje samostatně. K restovi si myslím že by se maximálně hodila profese herba :) jinak si myslím, že na profesi tolik nezáleží. Ano talenty mám jako každý blbě vím Haste cap mám malej stejně tak vím, že haste je důležité pro druida pro tikání hotek. Talenty měním denně, hraju též i pvp takže nějak jsem to vždy naházel... jistě že to nemění to, že je mám blbě. Dlouho- tato postava zažila EQ s TBC a je na ni nahráno 97dnů. Lk jsem viděl na 25n naživo jinak jen na naučných videí. Je i velkou pravdou, že jsem dva roky nehrál... jo i ty gemy a tak je to hrůza a ano nesetovku ramena mám s haste jen jsem zatím neměl goldy na to abych to vše předělal i s těmi gemy... :) Tot je asi vše, rozhodnutí je na vás... Když nevezmete bohužel se dostanu nějam do horší, kde to skončí stejně s WRkama. Aspoň děkuji za kritiku chyb, protože s tou se člověk učí a pokročí dál.

Manovar

  • Member
  • *
  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:Přihláška do Guildy
« Odpověď #3 kdy: Prosinec 23, 2014, 09:55:17 odpoledne »
Od čoho usudzuješ že sa žiadna profka nehodí aj na resto? Jwc,tail napr herbal jedine do pvp

Pagáč

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 230
    • Zobrazit profil
Re:Přihláška do Guildy
« Odpověď #4 kdy: Prosinec 24, 2014, 01:54:06 dopoledne »
Ahoj ! 100  bobrou na teba a postavit hradzu... Podla čoho usudzujes ze ti dobre volene profesie nepomôžu?tie co mas ti nepomôžu vôbec. Volil by som jwc+ench na resto ostane ti viac priestoru pre SP. Nemáš goldy na gemi? Píšes ze hras pvp tak preco z honor nekúpis kamene?set ok volil neset chestu ktora sa ide clotova z princou na haste.žalostne malo haste 850 je SOFT cap.nevidim bind na barskin 20%reduc. dmg ti moze zachranit život, tranquil uplne mimo baru bez bindu. Osobne sa mi nepaci natures grasp 2min cd zato ze dáš instantny cast spel u Rdruida mi príde zbytočne, ale je to moj game stajla takze budiz.UI neriesim je to kazdeho slobodná volba. Ked sa uz hlásis za resto co tak dat si strom formu -_- ? Resto druidou je dost uz teraz musia chodit za off speci a podla toho co vidim, tak ty si len okopcil niekoho build a vobec si o tom nepremýšľal. Bohuzial pre teba takychto hracou nepotrebujeme. Chybaju ti zakladne znalosti clasi a keby som ti poslal E-test myslim ze by som to asi nerozdychal. Takze -=*PROTI*=- a NEPRIJAT.


CL for *HOLY*FERAL*DISCO*RESTO*

-=Každý boj sa dá vyhrať, ak si zvolíš správnu zbraň=-