Autor Téma: Buuba - Resto shaman  (Přečteno 2189 krát)

Buuba

  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
Buuba - Resto shaman
« kdy: Leden 28, 2015, 05:52:56 odpoledne »
Zdravím všechny členy guildy a předem děkuji za přečtení této přihlášky,

1. Nick: Buuba

2. Věk: 20

3. Rasa - Class: Tauren - Shaman

4. Profese: Chtěl bych se velice omluvit, ale profese zatím nemám. Důvod je takový, že jsem zde na Anathemu přišel hrát za svým dlouholetým kamarádem Izumim, který se k vám momentálně taky hlásí :) Přišel jsem zde na Anathemu z oficiálního server Drak'thul, kde jsem pár let proseděl no :D

5. Talenty Main/Off (+přiložit link na armory primárních talentů): Resto / Ele (s tím, že ele je ještě pvp, ale pve spec ele mám jen ty talenty přehodím :) ) Armory link: http://armory.project-nemesis.cz/character-sheet.xml?r=Anathema&cn=Buuba

6. Screen celého UI, Equipu a main statů: (unbuffed samozřejmě):
http://nemesisup.cz/files/public/wowscrnshot_012715_203633.jpg

7. Mluvíte na TS když je potřeba? Kdysi dávno jsem sám raid leadroval s komunikací na Tsku nemám sebemenší problém :)

8. Hrací čas (např. Po-Čt 17-22; Pa-Ne 15:00):
Čas to je trošičku horší věc, protože to mám takové jakože jak kdy :/ Ale víkendy mívám většinou volné a když už přes týden tak tu bývám spíše večer no od těch 6 hodin :)
9. Jak dlouho hraješ za tuto class/spec?
Shaman nebýval můj main, ale mám za něj odehráno zhruba dva roky no :) můj main býval warlock :)

10. Seznam Altů:
Thooq - Warlock

11. Máte slain LK 10n/10hc/25n/25hc?
To je právě to tady na tom shamíkovi je dole 10n - Ne / 10hc - Ne/ 25n - Ano / 25hc - Ne Beru to tak, že to nemám čisté celé, ale většinu Quatru ano. Ale věc druhá je, že kompletně všechno jsem si zabil na ofiku opakovaně kromě ICC 25 HC Lk to se přiznám toho jsem si dal jen na 10HC protože mi to přišlo těžší a víc mě to bavilo :)
12. Máte slain RS 10n/10hc 25n/25hc?
Tady pouze 25N já mám navíc i zkušenost s 10Hc                     
13. Seznam předchozích guild (nejlépe s délkou působení)
Žádná pouze jsem byl u kamaráda v guildě Legends of the Azeroth. Ale to jsem tam byl spíše jen tak, že občas jsem šel snima raid.
14. Důvody odchodů (navazující na bod č.13):
Kamarád se kterým hraji zde na anathemě Izumi by chtěl jít k vám tak jsem si řekl, že to zkusím taky :)
15. Proč chceš k nám a co od toho očekáváš?
Očekávám konečně kvalitní raid a zkušené lidi co ví co mají mačkat za svou classu. Už mě nebaví ty freečkařké pugy, kdy lidi prostě neví co dělat a myslí si, že všechno ví a umí.

16. Je v našich řadách někdo, koho znáš a mohl by se za tebe případně přimluvit nebo zaručit?
Ne bohužel neznám.
17. FPS a Latency při encounteru (Lord Marrowgar 25n/25HC): Mám sice slabší Pc, ale s icc 25 jsem nikdy neměl problém ani na Lordovi :) a internet mám rychlý bez lagů či pádů.

Chtěl bych ještě jednou poděkovat za váš čas, který jste trávili nad touto přihláškou a přeji příjemný zbytek dne. Buuba

Pagáč

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 230
    • Zobrazit profil
Re:Buuba - Resto shaman
« Odpověď #1 kdy: Leden 28, 2015, 06:43:29 odpoledne »
Cauko! Mohol si to troska oprcat farbickami alebo tak niak docela sa mi to necheclo citat jaka je to nuda :D. Podme k tebe: EQ slusny ale troska mi tam chyba crit, doporucil by som vymenit par veci napr: botky za tie z LW kde dostanes+crit opasok za Frosty kde mas +crit alebo ten z RS. dalsie vec je finger z GSB ale ten hold skor nepada ako pada takze to je uz len otazka stastia na drop. talenty a hlyphi sa mi nezobrazuju takze k tomu ti moc nepoviem(skuknem ta in game neskor) ako minus su urcite tie profky. doporucil by som ENG v kombinacii z JWC na max boost. Dalo by sa pouvazovat aj na meta geme volbou toho na int+mana break ti umozni nasockovat troska viac haste ale to uz je volba hraca. Kazdopadne main Resto samik sa hodi takze PRO na T(R)EST RAID  thumbsup


CL for *HOLY*FERAL*DISCO*RESTO*

-=Každý boj sa dá vyhrať, ak si zvolíš správnu zbraň=-

Zed

  • Member
  • *
  • Příspěvků: 39
    • Zobrazit profil
Re:Buuba - Resto shaman
« Odpověď #2 kdy: Leden 28, 2015, 08:59:33 odpoledne »
Určitě PRO na TR :)

Buuba

  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
Re:Buuba - Resto shaman
« Odpověď #3 kdy: Leden 28, 2015, 09:40:47 odpoledne »
Určitě se na to kouknu děkuji za rady :) A omlouvám se, že jsem tu teď nebyl musel jsem si něco zařídit a dostavil jsem se až teď :)

Divinetouch

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 73
    • Zobrazit profil
Re:Buuba - Resto shaman
« Odpověď #4 kdy: Leden 28, 2015, 09:54:08 odpoledne »
Zdravím,

jak Paga psal toho critu by mohlo být více.Co se týče haste není špatné,ale taky má rezervu.Jsou to ale věci,které se dáji případně u nás doladit.

Talenty jsou dobrý,glyphy se také dají.

Jen nevidim nějaký addon na ukázání členů v raidu.Mohl by jsi prosím doplnit jak to máš?

Jinak Resto Sham se navíc hodí.
« Poslední změna: Leden 28, 2015, 10:03:24 odpoledne od Divinetouch »

Buuba

  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
Re:Buuba - Resto shaman
« Odpověď #5 kdy: Leden 28, 2015, 10:06:03 odpoledne »
Na člany raidu používám Grid jen ho mám takhle vyplí a zapínám ho v raidech, nebo dungách :)

Divinetouch

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 73
    • Zobrazit profil
Re:Buuba - Resto shaman
« Odpověď #6 kdy: Leden 28, 2015, 10:21:57 odpoledne »
Dobře,to ráda slyším.

Jsem PRO na Test

Xanin

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 74
    • Zobrazit profil
Re:Buuba - Resto shaman
« Odpověď #7 kdy: Leden 28, 2015, 10:56:23 odpoledne »
Ahoj Bubo


Od CLka Shamíků jsi dostal PRO na test, takže gear a věci okolo toho neřeším :)

Já ti dám taky PRO na Test.
O Resto Shamany je velká nouze, ale snad nebudeš mít problémy tady na WoTlku když jsi hrál tak dlouho na ofíku :) To případně uvidíme na Test Raidu :)

                          Class Leader - Druid, Rogue


Jarda

  • Member
  • *
  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:Buuba - Resto shaman
« Odpověď #8 kdy: Leden 28, 2015, 11:21:29 odpoledne »
Zdravim. Tiez mam nieco odohrane so shamanom ale vsetko sa da vypilovat pokial je chut. To zistime na TR. Som za. Ked tak ta mozeme previest 10n 10hc aby sa dalo zistit co a ako. Takze odo mna PRO na TR

Irsia

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 173
    • Zobrazit profil
Re:Buuba - Resto shaman
« Odpověď #9 kdy: Leden 29, 2015, 12:18:50 dopoledne »
konečne davaj prihlasky lidi co maj v pořádku Bindy  google_plus google_plus google_plus google_plus google_plus google_plus thumbsup

Pro na Test


Nikdy nedostaneš druhou šanci udělat první dojem.

Luxanna

  • Host
Re:Buuba - Resto shaman
« Odpověď #10 kdy: Leden 29, 2015, 10:42:14 dopoledne »
Hello, já su PRO na Test raidík schází nám RShamové. Pěkný den  iykwim

Buuba

  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
Re:Buuba - Resto shaman
« Odpověď #11 kdy: Leden 29, 2015, 02:47:46 odpoledne »
Zdravím, Jsem hrozně moc rád a chci poděkovat za tu šanci, kterou mi dáváte a doufám, že vás na TR nezklamu :) Jen chci ale říct, že dneska bohužel odjíždím pryč a vracím se až v neděli večer, nebo v pondělí takže jsem potom připraven na váš test :)

Pagáč

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 230
    • Zobrazit profil
Re:Buuba - Resto shaman
« Odpověď #12 kdy: Leden 29, 2015, 11:52:13 odpoledne »
Ahoj. Test by si teda mal v stredu v icc 25hc o 19:00 sa mi prihlas. A ak by si chcel v utorok si s nami mozes dat rs 25n poznáš nas troska a zas aj mi teba :) . Inak z toho co a ako reaguje mi príde ako kvalitny material  thumbsup


CL for *HOLY*FERAL*DISCO*RESTO*

-=Každý boj sa dá vyhrať, ak si zvolíš správnu zbraň=-

Destus

  • Member
  • *
  • Příspěvků: 26
    • Zobrazit profil
Re:Buuba - Resto shaman
« Odpověď #13 kdy: Leden 29, 2015, 11:59:32 odpoledne »
Pěknej shaman  thumbsup
Určitě Pro
Jen S+F4 je poměrně těžký bind já bych si na tom asi polámal prsty :D Ale zvyk je zvyk  smoke
„Inteligence sama nestačí. Teprve intelekt plus charakter je cílem pravé výchovy.“
— Martin Luther King

Buuba

  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
Re:Buuba - Resto shaman
« Odpověď #14 kdy: Leden 30, 2015, 10:55:28 dopoledne »
Určitě se dostavím ve středu! :) Ale rád bych se k vám přidal i v to úterý teda pokud by to šlo :) A co se týče bindu s + F4 :D Mám dobrou klávesnici nemusím se pro to moc natahovat neboj :D Tak jo já teda v neděli večer už budu asi doma tak se vám ozvu ať to teda ještě kdyžtak upřesníme :) Zatím se mějte a moc děkuju! :)