Autor Téma: Mythic a všetko ohledně.  (Přečteno 554 krát)

Fas(z)ly

  • Guild Master
  • *******
  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
Mythic a všetko ohledně.
« kdy: Únor 11, 2016, 03:26:39 odpoledne »
Takže momentálně máme 2 urgentní problémy které nás dělí od mythic raidovaní a to jsou tyhle:

1. Máme málo lidi s adekvátním gearem
2. Chybí nám některé class/specy (nutné) na některé z bosů

Abych to uvedl na pravou míru a trošku tu mythic grupu přiblížil, co máme a co potřebujeme:

- Tank - 1x DK: nejspíš Mr. Brumm - Nutné vygearovaní na adekvátní ilvl 720+
          - 1x teoreticky cokoliv: Já(Fasly - prot pala), Menarius (Druid / paladin - taky nutné vygearovaní)

- Heal - Kombinace healerů je prostá - DiscoP - ??!!
                                                      - MWmonk - Květoslavníčeq
                                                      - HolyPriest - Deci
                                                      - Resto druid / H pala / R shaman - Forblack

- DMG - V tomto bych viděl největší problém:
                          - Jde o to že některé bose je hold potřeba pokaždé něco jiné (aoe, control, single zerg, atd atd.) - proto to uděláme tak že budeme mít od všeho něco, popř. budeme používat GEARNUTE alty (tím myslím 4set, ring, 2x BIS trinket).

                           - Mythic raidovaní bude vyžadovat tedy tohle:
                                - 2x Mage - Arcanestorm, ??? - brutalní burst dps, aoe, všetko - hodí se všude
                                - 2x Hunter - Feral(Naares), ?!? - deterence, nástřely, rychlé switche, SOCRETHAR!
                                - 1-2x DK - ??? - NUTNÉ na Xhul'horaca - mass grip
                                - 2x Rogue - Já(Fasly), ?!? - burst dps, aoe, soak s cloakem, nástřel, movement
                                - 2-3x Druid(2x Bala 1x Feral) - Roxxi(Feral - dogearovat), Kachna + Světlo - Bala
                                - 1x Paladin (fuj) - ??! - support raidu (hand of sac, hop, loh)                         
                                - 2x War - Luxanna / Hrott - aoe, movement, NUTNÉ na Gorefienda
                                - 1x Warlock / SHP / Shaman - všechno má svoje +i-, preferoval bych locka/shamu - Světlo



Vím že některé classy/specy které nám chybí v guildě máme, ale jedná se o to že tito lidé nemají moc zkušeností nebo nepředvádí 100% výkony nebo mají a předvádí ale nejsou adekvátně gearnutí, proto budou zatím farmit normal / heroic

!!! - Na mythic se nedostane člověk který nebude mít DBM / BIGWINGS a Exorsus Raid Tools.
     - Další podmínkou je adekvátní equip - +/- se jedná o 720ilvl - kde zahrnujeme BIS trinkety z heroicu, 4set + (neni to podmínka jde to i bez) RING! +% dmg. Všechny socktety, enchy, potky, jídlo(ano i já si seženu 125kové), bugy.

     - Pokud si řekneme slovo progress, znamená to jednu věc a to takovou: 1x chyba = ok, 2x stejná chyba GP, jak mě bude někdo srát a posere po 3. stejnou věc tak jde z raidu, tímto bych chtěl taky říct že mythic raidováním žačne i system EP/GP - kdo neví vo co go, najde si to na googlovy.
     
     - 35456454x Wipe - nevadí, nic nejde hned na poprvé, ale nemužeme dělat 15x stejnou chybu = připravit se, podívat se na videa, guidy, návody, vše co půjde..




Poprosil bych o výjádření některých lidi co si myslí o setupu, lidech i všem možném, + dopsat kdo si myslíte že na to bude mít, aby byl primárně gearovám.
// Pokud jsem na někoho zapoměl tak se ozvěte, píšu to z mé tupé hlavy. :D
Děkují,
Fasly tha #všechnojemujmain
« Poslední změna: Únor 11, 2016, 03:29:52 odpoledne od Fas(z)ly »