Autor Téma: Twistedmind - Shadow Priest  (Přečteno 1448 krát)

Twistedmind

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Twistedmind - Shadow Priest
« kdy: Listopad 10, 2014, 01:50:27 dopoledne »
Zdravím všechny hráče  :)

1. Nick: Twistedmind

2. Věk: 21 let

3. Rasa - Class: Undead - Priest

4. Profese: Herbalism + Alchemy - jsem si vědom, že z těchto profesí nejsou nic moc bonusy a časem je budu měnit.

5. Talenty Main/Off (+přiložit link na armory primárních talentů)Shadow http://armory.project-nemesis.cz/character-talents.xml?r=Anathema&cn=Twistedmind&gn=Pandemonium / Off mám momentálně Discipline PvP

6. Screen celého UI, Equipu a main statů: (unbuffed samozřejmě): Trinket switch: http://postimg.org/image/4t8h4q4zj/   -    http://postimg.org/image/yx06drup3/

7. Mluvíte na TS když je potřeba? Ano

8. Hrací čas (např. Po-Čt 17-22; Pa-Ne 15:00): Jsem online většinu času.

9. Jak dlouho hraješ za tuto class/spec? World of Wacraft jsem hrál již od Vanilly na oficiálním serveru až po Cataclysm. Působil jsem na serveru Thunderhorn, kde jsem byl členem top CZ/SK guildy "Chrocht". Během Wotlku jsem v této guildě raidoval v R1. Poté jsem hrál různě po free serverech většinou právě Wotlk, takže se mi na tuto otázku těžko odpovídá, upřímně si to nepomatuji :).

10. Seznam Altů: Broxinka (Fury warrior 5,9k GS), Annuka (Holy paladin 5,8k GS), Earthis - (Elemental shaman 5,8k GS) + low charaktery.

11. Máte slain LK 10n/10hc/25n/25hc? Vše mám zvládnuto. Na Anathemě mám achievementy z LK 10n a 25n.
 
12. Máte slain RS 10n/10hc 25n/25hc? Vše mám zvládnuto. Na Anathemě mám achievementy z RS 10n a RS 25n.
                     
13. Seznam předchozích guild (nejlépe s délkou působení) Na Anathamu jsem se vrátil zhruba po roce, a tak jediná guilda, ve které jsem nyní působil je Pandemonium.

14. Důvody odchodů (navazující na bod č.12): Neaktivita členů.

15. Proč chceš k nám a co od toho očekáváš? Do Vaší guildy chci, neboť podle mého názoru patří mezi nejlepší guildy na Anathemě. Rád bych si také zašel ICC 25 HC jinak než s worldem a RS 25HC.

16. Je v našich řadách někdo, koho znáš a mohl by se za tebe případně přimluvit nebo zaručit? Nikdo mě nenapadá.

17. FPS a Latency při encounteru (Lord Marrowgar 25n/25HC): Nikdy jsem neměl potřebu to sledovat, počítač mi to zvládá bez pronlémů.

Děkuji za Váš čas, při čtení mé žádosti, a přeji hezký zbytek dne.

Twistedmind  :)

Carressa

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 57
    • Zobrazit profil
Re:Twistedmind - Shadow Priest
« Odpověď #1 kdy: Listopad 10, 2014, 10:17:40 dopoledne »
No, momentálne MAIN Shadow máme dvoch aktívnych, jeden občasne.
Každopádne, vzhladom na to, v akom štádiu sa anathema nachádza je každý hráč dobrý.

Prihláška pekná, vystupovanie zatiaľ vypadá v poriadku.
Equip teda nič moc, ale to sa dá napraviť jedným, dvoma ICCčkami. Hlavne tie trinkety.
 
Niektoré bindy som nepobral, ale to je asi vec zvyku. Pretože mať bindy na K, L.. no asi máš dve metre a prsty na ruke ti dočiahnu až na koniec klávesnice. Ale je to asi o zvyku.

Holy novu tam máš, dúfam že ju v praxi aj využívaš. A ďalej som nepobral trošku ten Shadow word pain, ktorý klikáš a wandku na 1tke.

Za mňa asi PRO na TR. Nech ukáže čo v nom je.

Brummqt

  • Azgala
  • Registered users
  • ******
  • Příspěvků: 138
    • Zobrazit profil
Re:Twistedmind - Shadow Priest
« Odpověď #2 kdy: Listopad 10, 2014, 01:20:51 odpoledne »
hmm thunderhorn :) 1 cas tam slo dost lidi z anathemy jeste pred prichodem equilu na an, ale to uz je fakt hodne davno.
Citace
Niektoré bindy som nepobral, ale to je asi vec zvyku. Pretože mať bindy na K, L.. no asi máš dve metre a prsty na ruke ti dočiahnu až na koniec klávesnice. Ale je to asi o zvyku.

treba nepouziva WSAD vis jak ma to o par klaves vedle kdysi sem tak hral CSko xD
by sem mu dal asi pro

Divinetouch

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 73
    • Zobrazit profil
Re:Twistedmind - Shadow Priest
« Odpověď #3 kdy: Listopad 10, 2014, 02:08:58 odpoledne »
Vítám Tě,


přihláška jako taková se mi líbí (konečně).Priesti se nám hodí a něco mi říká,že se Tebou by to šlo =).Zmíním tvé disco.Bylo by dobré,kdyby jsi ho pak předělal na PvE.Mohla bych chodit s holy kterých je málo místo shadow,protože jsem ho nevyužila.Stačí mi pak říct a se vším ti pomohu.Jsem jednoznačně
PRO.

Zed

  • Member
  • *
  • Příspěvků: 39
    • Zobrazit profil
Re:Twistedmind - Shadow Priest
« Odpověď #4 kdy: Listopad 10, 2014, 04:40:49 odpoledne »
Myslím, že equip i staty dorovnáš až budeš mít lepší Eq, jinak přihláška pěkná no :)

Za mě PRO :)

Irsia

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 173
    • Zobrazit profil
Re:Twistedmind - Shadow Priest
« Odpověď #5 kdy: Listopad 10, 2014, 05:25:54 odpoledne »
Citace
Trinket switch:
REPORT HIM NOW :D

jen nechapu nektery ty bindy jak je stihas klikat ale nejakej ten shadow by se nam hodil kdyz Hetlek se nechal zabanovat :D
Pro na Test , napiš mi ingame


Nikdy nedostaneš druhou šanci udělat první dojem.

Pagáč

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 230
    • Zobrazit profil
Re:Twistedmind - Shadow Priest
« Odpověď #6 kdy: Listopad 10, 2014, 06:59:46 odpoledne »
zdarec ako si sa volal v Chrochte? Tiez som tam par dni stravil :)


CL for *HOLY*FERAL*DISCO*RESTO*

-=Každý boj sa dá vyhrať, ak si zvolíš správnu zbraň=-

Divinetouch

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 73
    • Zobrazit profil
Re:Twistedmind - Shadow Priest
« Odpověď #7 kdy: Listopad 10, 2014, 11:13:05 odpoledne »
OK takže víme,že ted nemůžes ve hře s toudle postavou napsat jako nějací od nás =D Pokud můžes s něčim jiném,tak me prozatim kontaktuj třeba poštou.

Rizekk

  • Member
  • *
  • Příspěvků: 10
    • Zobrazit profil
Re:Twistedmind - Shadow Priest
« Odpověď #8 kdy: Listopad 11, 2014, 06:00:22 dopoledne »
Pro na test :)

Twistedmind

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:Twistedmind - Shadow Priest
« Odpověď #9 kdy: Listopad 12, 2014, 12:01:37 dopoledne »
Děkuji za Vaše kladné reakce. Bohužel všechny své hlavní postavy mám na tom stejném accountu, tak se Vám ozvu, až se dostanu do hry.  :)

Na offiku jsem měl 7x 80 lvl, tak nevím za který jsem hrál, když jsi v Chrochtu byl, ale nejspíš to byl druid Grimt  ;)

Divinetouch

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 73
    • Zobrazit profil
Re:Twistedmind - Shadow Priest
« Odpověď #10 kdy: Listopad 12, 2014, 04:07:40 odpoledne »
Necháme přihlášku otevřenou =)

Divinetouch

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 73
    • Zobrazit profil
Re:Twistedmind - Shadow Priest
« Odpověď #11 kdy: Prosinec 05, 2014, 04:06:49 odpoledne »
Prosila bych dotyčného o nějakou reakci.Aby se vědělo zda máš stále zájem nebo ne.
« Poslední změna: Prosinec 05, 2014, 06:26:15 odpoledne od Divinetouch »

Ceron

  • Member
  • *
  • Příspěvků: 51
    • Zobrazit profil
Re:Twistedmind - Shadow Priest
« Odpověď #12 kdy: Prosinec 05, 2014, 05:52:36 odpoledne »
Stále má BAN :)

Divinetouch

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 73
    • Zobrazit profil
Re:Twistedmind - Shadow Priest
« Odpověď #13 kdy: Prosinec 05, 2014, 06:02:50 odpoledne »
jojo já vím  ;D Jen akorát aby nezapomněl =)

Pagáč

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 230
    • Zobrazit profil
Re:Twistedmind - Shadow Priest
« Odpověď #14 kdy: Prosinec 14, 2014, 09:22:49 odpoledne »
Myslím ze už zabudol btw hovoří ti něco shapeshifter? Ale o majkytoo? Jedna z tychto postav tam isto bola


CL for *HOLY*FERAL*DISCO*RESTO*

-=Každý boj sa dá vyhrať, ak si zvolíš správnu zbraň=-