Autor Téma: Přihláška Resto druid  (Přečteno 692 krát)

Naturepower

  • Host
Přihláška Resto druid
« kdy: Březen 29, 2014, 10:58:50 odpoledne »
1. Nick: Naturepower

2. Věk: 19,5

3. Rasa - Class: Tauren-Druid

4. Profese: Herbalism/Alchemy

5. Talenty Main/Off (+přiložit link na armory primárních talentů): Restoration/Feral(tank)
http://armory.project-nemesis.cz/character-talents.xml?r=Anathema&cn=Naturepower&gn=Pandemonium&group=2


6. Screen celého UI, Equipu a main statů: (unbuffed samozřejmě):
Resto- http://screenshot.cz/ZVQA5/
Feral- http://screenshot.cz/JND9A/


7. Mluvíte na TS když je potřeba? Když jsou pohodový lidi tak nemám problém mluvit.

8. Hrací čas (např. Po-Čt 17-22; Pa-Ne 15:00): Jelikož za chvíli maturuju tak je to dost proměnlivý.
Ale více méně Út-Čt 17-23; Pá-Ne většinou ob tejden sem jak je třeba.

9. Jak dlouho hraješ za tuto class/spec? Resto hraju tak dlouho, že už ani nevim, jak dlouho to je. Hrál sem už na BC, ale ferála sem udělal na Anathemě protože je málo tanků.

10. Seznam Altů: Lickity, Holypwns, Shamilami

11. Máte slain LK 10n/10hc/25n/25hc? KS mám jenom z 10n

12. Seznam předchozích guild (nejlépe s délkou působení) Helgrind (asi tak měsíc) teď jsem v Pandemonium asi půl roku

13. Důvody odchodů (navazující na bod č.12): Z Helgrindu jsem odešel protože jsem přestal hrát wow a z Pandemonia bych přešel k vám protože mě už moc nebaví progressovat to, co by se progressovat vůbec nemuselo.

14. Proč chceš k nám a co od toho očekáváš? Jak už jsem se zmínil v předchozím bodě tak kvůli únavě ze zbytečného progresu. Taky bych si chtěl vyzkoušet takovou tu hru na vyšší úrovni. Očekávám, že u vás se možná i zlepšim + naberu EQ, popřípadě najdu pohodový lidi.

15. Je v našich řadách někdo, koho znáš a mohl by se za tebe případně přimluvit nebo zaručit?
Tempy :*

16. FPS a Latency při encounteru (Lord Marrowgar 25n/25HC): Latency ani FPS fakt nesleduju, ale wowko se mi neseká ani když poslouchám písničky mám zapnutej net a kecám na TS.

Tak doufám, že sem zapůsobil dobře a snad v budoucnu budeme spolupracovat.

Krejczy

  • Příspěvků: 88
    • Zobrazit profil
Re:Přihláška Resto druid
« Odpověď #1 kdy: Březen 29, 2014, 11:15:34 odpoledne »
Nevidím nic jako heal bot, screen statů pro tanka bez medvěda....
Herbal a alchemka jsou dobrý tak akorát na vydělávani ale nedá ti zadnej boost.
Ale ať se vyjádří nekdo kdo druidum rozumi vic než ja.

Naturepower

  • Host
Re:Přihláška Resto druid
« Odpověď #2 kdy: Březen 29, 2014, 11:32:05 odpoledne »
Ten screen tam mám. Healbot nepotřebuju healovat umim :D Stačí mi recount.

Naturepower

  • Host
Re:Přihláška Resto druid
« Odpověď #3 kdy: Březen 29, 2014, 11:41:51 odpoledne »
Tak ještě něco. Nechtěl sem napsat Recount ale Grid. + znám u vás ještě Leavera a Didii. Takže sry za tohle doplnění... :)

Tempy

  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
Re:Přihláška Resto druid
« Odpověď #4 kdy: Březen 30, 2014, 12:05:38 dopoledne »
No nazdar :D .
V pohodě člověk, to každopádně, herně - za resto druida tě neznám, sorry :D .

Talenty by takhle byly obvykle v poho, jen ten jeden bodík v Tranquil Spirit je asi k ničemu, že jo. Máš po čertech málo hastu -> úprava talentů. Setovky.. 10 all stats šutr vyměň, chyběj enchanty..

No co s tebou :D mohl jsi mi aspoň napsat předem, poradil bych ti s tím trochu.
Je to spíš na ostatních. Otestoval bych ho na 25N na 2+1 heal a pak by se ukázalo, jestli to s ním má nebo nemá cenu.

(a vůbec.. jsem tady tejden, radši mě nezmiňuj :D )

Edit: JOOO a pokud se nepletu, tak by alchemka měla dávat boost v podobě většího účinku flasek kromě delšího trvání a po přepočtu by to měla vycházet stejně jako enchanty na ringy, ne? Herbal je už horší.
« Poslední změna: Březen 30, 2014, 12:20:43 dopoledne od Tempy »

Pagáč

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 230
    • Zobrazit profil
Re:Přihláška Resto druid
« Odpověď #5 kdy: Březen 30, 2014, 12:36:36 dopoledne »
ahoj.co k tebe ´... Hrás to tak dlho že ani nevieš povedat kolko tomu je. A aj tak mas haste podstatne pod soft cap(850 soft cap),divny set up gearu ako stovky a pod a ks len z 10n. Profki uplne nepouzitelne ked uz chces mat profky na zarabanie odporúčam jwc+ench alebo jwc+bs.ako si si urcite v šimo v neborovom macre hľadáme ludi na 25hc módy a s tymto zostavenim gearu na 25hc si trosku nepouzitelny.za mna myslim ze resto druidou mame dost a to na top urovni tudiz nevidim dovod uprednostnovat teba pred nimi.dolad haste uprav gear a trebarz to neskor skus znova. Dávam proti        a tempy alchemka ma bonus 2x dlzku trvania flasky coz je 2hod miesto 1hod  a malú flasku ktora sa z velkou rusi tudiz ziadny boost -.- 8)
« Poslední změna: Březen 30, 2014, 12:49:05 dopoledne od Noraline »


CL for *HOLY*FERAL*DISCO*RESTO*

-=Každý boj sa dá vyhrať, ak si zvolíš správnu zbraň=-

Fas(z)ly

  • Host
Re:Přihláška Resto druid
« Odpověď #6 kdy: Březen 30, 2014, 11:05:18 dopoledne »
Tak sem taky něco hodím :)

1. bych řekl že resto druidů je i dost > Divine, Tagdan, Sweety, Paga
2. u toho gearu je sice super ze mas 6k GS ale i já na 5,4 gs altovy mam víc hastu jak ty :D
3. ty profky nic moc jak už hoši zmínili

tzn.:
Bohužel tohle bude za mě asi PROTI

Naturepower

  • Host
Re:Přihláška Resto druid
« Odpověď #7 kdy: Březen 30, 2014, 11:31:00 dopoledne »
Jenom k těm setovkám... Mám 4 T10 ale ještě se mi nepoštěstilo vyhrát nějakou marku. Jestli chcete tak si je klidně nasadim osocketuju a oenchantuju to pro mě není problém ;)

Pagáč

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 230
    • Zobrazit profil
Re:Přihláška Resto druid
« Odpověď #8 kdy: Březen 30, 2014, 11:33:20 dopoledne »
hmm. mas setovky ale nenosis ich a radsej si das nonset bez set bonusu -.- ... od niekoho co R druida hraje taak dlho ze nevie presne povedat kolko tomu je by som cakal trocha viac.
NEPRIJATY


CL for *HOLY*FERAL*DISCO*RESTO*

-=Každý boj sa dá vyhrať, ak si zvolíš správnu zbraň=-

Poppop

  • Member
  • *
  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
Re:Přihláška Resto druid
« Odpověď #9 kdy: Březen 30, 2014, 05:06:51 odpoledne »
Nora je GAY...


ten Equip bych nenosil ani na altovi, kterýho ani nemám :D