Autor Téma: Roselian - Arc Mage  (Přečteno 2063 krát)

Roselian

  • Host
Roselian - Arc Mage
« kdy: Únor 04, 2015, 11:55:56 dopoledne »
1. Nick: Roselian

2. Věk: 18

3. Rasa - Class: Belf Mage

4. Profese: Tail (1/2 Ench)

5. Talenty Main/Off (+přiložit link na armory primárních talentů): Arcane / dělám fire build
http://armory.project-nemesis.cz/character-talents.xml?r=Anathema&cn=Roselian&gn=Legends+of+the+Azeroth&group=2

6. Screen celého UI, Equipu a main statů: (unbuffed samozřejmě):
file:///C:/Users/Public/hry/wowko/World%20of%20Warcraft/Screenshots/WoWScrnShot_020415_112425.jpg

Vím že jste říkali unbuffed, ale kvůli critu z moltenu a spiritu kerej mám tu je i screen s nim
file:///C:/Users/Public/hry/wowko/World%20of%20Warcraft/Screenshots/WoWScrnShot_020415_112433.jpg

7. Mluvíte na TS když je potřeba? Jasné  ::)

8. Hrací čas (např. Po-Čt 17-22; Pa-Ne 15:00):
Po - 16:00 ->
Út - vůbec
St- 17/18:00 ->
Čt+Pá - 16/17:00 ->
So+Ne - prakticky celý den až na vyjímky (1-2x měsíčně jsem pryč)


9. Jak dlouho hraješ za tuto class/spec? 3 roky

10. Seznam Altů:
Vagnerova - DK unholy 5,8+ / Btank 5.9+
Boodie - Warr Furry 5,8+
Squeezyone - Rogue Combat 5.4+
Jamajka - Sh priest 5,3+



11. Máte slain LK 10n/10hc/25n/25hc? Bez HC :/
 
12. Máte slain RS 10n/10hc 25n/25hc? Taky bez HC
                     
13. Seznam předchozích guild (nejlépe s délkou působení) Bylo jich plno ještě na equilibriu... Lich Warriors Deadly Squad Alfa Squad Bring u to hell Kočičáci Salati atd.

14. Důvody odchodů (navazující na bod č.13): Většinou se HC raidy téměř vůbec nechodili, někde se progresoval marrowgar  fa nekde prof, world raidy s Irsakem byly úspěšnější

15. Proč chceš k nám a co od toho očekáváš? Zlepšení na sobě samotném, rád si nechám poradit od jiných, každopádně ty kvalitní G-raidy a s trochou štěstí fajn lidi

16. Je v našich řadách někdo, koho znáš a mohl by se za tebe případně přimluvit nebo zaručit? zli04 Vy všichniiiii!! Bohužel, nevím kdo všechno běhá u Vás v guildě, Trolldog, Mamamojimamy nevjem už

17. FPS a Latency při encounteru (Lord Marrowgar 25n/25HC): Lat - 2-5 FPS- 55-60

Aiw

  • Member
  • *
  • Příspěvků: 54
    • Zobrazit profil
Re:Roselian - Arc Mage
« Odpověď #1 kdy: Únor 04, 2015, 12:29:10 odpoledne »
Ten screen vážně? :D Dáš mi svůj HDD ať se na něj můžu podívat? :D

Ceron

  • Member
  • *
  • Příspěvků: 51
    • Zobrazit profil
Re:Roselian - Arc Mage
« Odpověď #2 kdy: Únor 04, 2015, 12:35:39 odpoledne »


16. Je v našich řadách někdo, koho znáš a mohl by se za tebe případně přimluvit nebo zaručit? zli04 Vy všichniiiii!! Bohužel, nevím kdo všechno běhá u Vás v guildě, Trolldog, Mamamojimamy nevjem už




Musím ťa sklamať Troll ani Mama u nas niesú :)

Roselian

  • Host
Re:Roselian - Arc Mage
« Odpověď #3 kdy: Únor 04, 2015, 12:36:27 odpoledne »
okopiruj a vloz do prohlizece sorry zapomnel jsem z toho udelat odkaz

Roselian

  • Host
Re:Roselian - Arc Mage
« Odpověď #4 kdy: Únor 04, 2015, 12:40:51 odpoledne »
:( škoda

Luxanna

  • Host
Re:Roselian - Arc Mage
« Odpověď #5 kdy: Únor 04, 2015, 12:53:40 odpoledne »
Dolož screen  fucking jinak  zli36 po doložení screenu. Více se dozvíš od CL Mage.

Roselian

  • Host
Re:Roselian - Arc Mage
« Odpověď #6 kdy: Únor 04, 2015, 12:59:40 odpoledne »

Luxanna

  • Host
Re:Roselian - Arc Mage
« Odpověď #7 kdy: Únor 04, 2015, 01:09:34 odpoledne »
Bindy to má +, a jinak  zli36 PRO na test. A příjde mi že máš celkem málo critu hele.

Roselian

  • Host
Re:Roselian - Arc Mage
« Odpověď #8 kdy: Únor 04, 2015, 01:13:47 odpoledne »
To je tim spiritem, socketuju ho misto critu a kompenzuju to pak tim moltenem. Ale taky sem si toho vsiml tak premejslim jesli si mam udelat deathfrost boots nebo to vymenit na socketech

Xanin

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 74
    • Zobrazit profil
Re:Roselian - Arc Mage
« Odpověď #9 kdy: Únor 04, 2015, 02:31:59 odpoledne »
Proč nezmiňuješ například Guildu ve které právě jsi? (s důvodem odchodu)
A zajímalo by nás, jestli jsi na HC LK alespoň progressoval.

Talenty špatně. Máš 523 hitu a navíc 3% z talentů. Přicházíš o pushback a tím i o DPS na některých bossech a dále o 3% spiritu (crit).
(minor glyphy žádné)

Mít na barech 10 spellů je i na Arcana málo. Spousta ti jich chybí. Mohl by jsi napsat co máš pod Macrem na CD. Nemáš bind na Blizzardu, na PoM, = neberu jako bind a nemáš bind ani na plošný intel. Raciálku na barech nevidím vůbec, potky taky ne. A ještě dotaz, jak dispelluješ?

Nemáš dodělaný Enchanting.
Jinak gear je moc hitový a v botech nevidím ench a v ringu gem.

Až se vyjádří CL a doděláš nedostatky které ti vytkne, budu pro Test Raid. Zatím N/A
Jinak za ten link screenu  google_plus  trollface

                          Class Leader - Druid, Rogue


Irsia

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 173
    • Zobrazit profil
Re:Roselian - Arc Mage
« Odpověď #10 kdy: Únor 04, 2015, 02:50:59 odpoledne »
X spelu ti chybí na baru . potky na haste taky nikde , jestli je klikas z baglu tak to CG , i kdyz predpokladam ze je nepouzivas vubec, nebo jestli sou v nejakym macru
Bindy nic moc,  blizard bez bindu  , evocation az na = , jestli jsi  superman a stihas to klikat mysi rychlejc jak bind tak ok , i kdyz to je nemožný, Presence of mind taky bez bindu


523 hitu na arcane? ....horší trinket si sehnat nedokazal?

meta gem si volil podobne jako trinket , dost blbě

Boty bez enchu




a enchanting na 181 skilu ti nedava tak nejak nic

zajímá me duvod odchodu z legends of the azeroth a duvod proc jsi se o te g ani nezminil kdyz tam ses

Citace
To je tim spiritem, socketuju ho misto critu a kompenzuju to pak tim moltenem.
spirit ti nikdy neda tolik critu co samotnej crit , a nemas ani haste cap nevím proc na arcane gemujes toto pro víc critu

kasli na socket bonusy a nagemuj to víc s rozumem

Citace
9. Jak dlouho hraješ za tuto class/spec? 3 roky
moc to tak nevypadá nebo nevím co si s tim magem delal 3 roky
« Poslední změna: Únor 04, 2015, 03:54:14 odpoledne od Irsia »


Nikdy nedostaneš druhou šanci udělat první dojem.

Roselian

  • Host
Re:Roselian - Arc Mage
« Odpověď #11 kdy: Únor 04, 2015, 04:53:02 odpoledne »
Ten socket na ringu uz je dal jsem ho tam hned po prihlasce zapomnel jsem na nej. Na dispell mam decursive racialka je v bindu na manu spolu s gemem. Plosnej intel jsem na bindu nikdy nepotreboval PoM nemam na bindu protoze ho aktivuju na 4. arc blast kterej je instantni nasledujou missilky a usetrim tim sekundy. Kdybych ho mel treba na tretim tak tim ztracim asi pul sekundy. V macru na CD mam arcane power trinket icy veins a mirror image bind je na kolecko u mysi tak se snadno spousti. Boty mam bez ench protoze je chci vymenit za deathfrost boots coz bude brzo. Mel jsem object, borka zkousela hrat prodala ho vendorovi a po tejdnu uz jsem ho nevidel. par spellu jako blizzard evo a pom si nechavma na klikani protoze mi prijde kontrolovat spellbar dvema rukama jednodussi, jesli je to spatne naucim se to pres bindy. Meta jsem menil nespocetkrat na zaklade rad CL. Potky si pred raidama do spellbaru dam pak je davam zas pryc deprimuje me to nic spatnyho na tom snad neni. Jake spellymi tam chybi?

Roselian

  • Host
Re:Roselian - Arc Mage
« Odpověď #12 kdy: Únor 04, 2015, 04:53:53 odpoledne »
V LotA jsem par dni byl jsem louho bez guildy a citil jsem se osamoceny, k progressu LK 25hc jsem se jeste nedostal, doufal jsem ze tady ano.

Irsia

  • Officer
  • ****
  • Příspěvků: 173
    • Zobrazit profil
Re:Roselian - Arc Mage
« Odpověď #13 kdy: Únor 04, 2015, 05:01:48 odpoledne »
Citace
Meta jsem menil nespocetkrat na zaklade rad CL.
nevím jestli nam je k nečemu človek co jen slepě davá co mu nekdo řekne a sam neví co ho vyjde nejlip

Citace
Mel jsem object, borka zkousela hrat prodala ho vendorovi a po tejdnu uz jsem ho nevidel.
Sundial /abysal /  naprosto cokoliv z Wotlk trinketů, není nijak težký cokoli z toho nafarmit 40 emblem of heroism myslim není problem, zvolil si nejhorsí moznost trinketu

Citace
par spellu jako blizzard evo a pom si nechavma na klikani protoze mi prijde kontrolovat spellbar dvema rukama jednodussi,
žádná ruka neni rychlejsi nez bind , zádná


Citace
Jake spellymi tam chybi?
to je opet vec co by jsi mel vedet  na to ze hrajes mage 3 roky o tom víš docela malo ne?


Nikdy nedostaneš druhou šanci udělat první dojem.

Roselian

  • Host
Re:Roselian - Arc Mage
« Odpověď #14 kdy: Únor 04, 2015, 05:22:32 odpoledne »
kdybych byl u vas v guilde, CL by mi rikal at dam tamten meta a ja rkenu ne tenhle meta je lepsi co udelate :D Trinket napravim np. Dodal sem si polymorph a AE, na ty spelly se ptam proto abych se dozvedel jake a v cem jsou tak dulezite. V raidech sem si doted vystacil s tim co mam. Bindy sem dodelal na evo poly qrc. exp. blizzard.