Autor Téma: Pravidla Guildy  (Přečteno 1251 krát)

Fas(z)ly

  • Host
Pravidla Guildy
« kdy: Květen 27, 2014, 10:22:10 dopoledne »
1. Vstupní podmínky:
Každý hráč, který bude mít zájem o vstup do guildy, nebo se bude dotazovat ostatních clenu v guilde, bude vždy odkázán na náš web (Darksideofheaven.9e.cz), kde si musí podat řádně vyplněnou přihlášku dle vzoru. Na nesprávné podané přihlášky nebude brán zřetel.

2. Note:
Každý nový clen bude mít vyplněné note - MAIN/OFF SPEC a PROFESE. Poproste někoho z vedení, aby to za vás vyplnil.

3. Guilda:
Naše guilda není přestupní stanicí mezi guildami, pokud opustíte guildu, tak se do ní s největší pravděpodobností nazpět nedostanete. Pokud si podáváte přihlášku do jiné guildy, pravděpodobně se vám u nás nelíbí a je proto slušností guildu opustit. Pokud bude zjištěno, že máte přihlášku v jiné guilde, čeká vás kick.

4. Guild raidy (GR)
Žádný raid nesmí narušit GR!!!
a)Zapsání na GR:
Zápis na GR je možný pouze přes raid planner (RP). Registrujte se na RP a vytvořte si tam postavu, jakou máte v guilde.
Zapsáním na raid přes RP si zajistíte, že s vámi bude RL na tomto raidu počítat.
Při zapisování na raid nehraje roli, zda se zapíšete dva dny nebo dve hodiny predem. Je na RL, koho si na raid vybere vzhledem k celkovému složení raidu.
Někdy se mohou vyskytnout potíže s vaší účastí na raidu … proto je na RP kolonka note, kam si napíšete zpoždení nebo předčasný odchod z raidu. Pokud tak neučiníte, dostáváte -500DKP.
Pokud jste se již na raid zapsali a nebo jste již confirmnutí, a nemužete se dostavit, změňte svůj stav ze Signed/Confirmed na Unsigned, pak s vámi RL nebude počítat a nečeká vás trest.
World raid mužete jít kdykoliv, nesmí však přesahovat do GUILD RAIDU.

Povinnost každého clena guildy je být zaregistrovaný na RP, pokud nebudete zaregistrovaní do trí dnu po invnutí do guildy, dostáváte kick.


b)Príprava na raid:
Každý hráč, který je confirmed na RP, musí být 15min před invováním on-line a mít připravené vlastní flasky, jídlo ,pití, ryby, soulshardy, scrolly, symboly atd., aby nezdržoval raid (nikdo (!) z raidu není povinen vám poskytnout flasky, jídlo, scrolly, to je věc dobrovolná). Dále musíte být na team speaku. Proste být 100% pripraven.

c)Složení raidu:
R1: Pouze main postavy. Vyjímka je možná pouze pokud bude absence classy na main postavách. Loot - vždy na main postavu.
R2: Prednost na inv má main, alti raid doplní (alt by mel mít odpovídající gear). Loot - main i alt mají stejnou šanci na loot, záleží jakou PR mají.


d)Tresty:
Tresty na HC mode jsou dvojnásobné!!!

Pull bosse bez vyzvání RL: +100GP
Leavnutí raidu bez udání rozumného duvodu: +300GP
Neprítomnost na TS: +300GP a  remove z raidu
Neuposlechnutí RL: +200GP
Neohlášené afkování: +200GP a remove z raidu. AFK sa hlásí na TS, řekne se nick a doba afkování nebo (nejlépe) whisp RL.
Chyba hráče, která má za následek wipe raidu: +100 až +500GP, záleží na velikosti pochybení. Polehčující okolností je, pokud se k chybe sami přiznáte = pouze polovina trestu.
Spamování nebo vulgarismy v chatu pri raidu: +200GP


5. Profese:
Profesemi je zakázáno vydělávat na ostatních hráčích z guildy = věci si prodáváme mezi sebou za symbolickou cenu, za surky nebo podle dohody.

6. Guild banka:
Itemy z GB je zakázáno dávat do aukce. O trestu rozhodnou oficíri.
Pokud nějakou věc z GB chcete, zažádejte někoho z vedení a on, s přihlédnutím k vaší aktivitě, rozhodne o jejím vydání.


7. Komunikace ve hre a na TS:
Komunikace na guild chanelu bude slušná, jsme lidé a ne zvířata.
Komunikace na TS by mela také odpovídat slušnému chování. Na TS jsou vytvořené channely, tak je správně používejte. Příklad: V raid channelu nebudu mluvit o tom, jak mám vyholenou hlavu nebo podobně, od toho je channel Pokec atd.
Povinností každého clena guildy je mít TS, kdo nemá mikrofon musí alespon poslouchat.
Pokud RL vysvětluje taktiku, tak na TS nikdo nemluví!!!

8. Rozhodování:
Hlavni slovo má guild master a jeho rozhodnutí je vždy finální. Pokud je GuM nepřítomen, zastupují ho nižší ranky.


9. Pravidla:
Každý člen musí respektovat tyto pravidla i pravidla Anathemy + řídit se nepsaným pravidlem, že ninjování je zakázáno a odměnou je kick z guildy.

 

„Čas si vymysleli lidé, aby věděli, od kdy do kdy a co za to.“ Jan Werich